Ceny Eko Taxi w Warszawie

Jeśli planujecie pobyt w Warszawie i wiecie już, że będziecie się sporo przemieszczać, sprawdźcie ceny Eko Taxi. Wybór najlepszej sieci taksówkarskiej w stolicy jest właściwym rozwiązaniem, jeśli chcecie oszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Warto zorientować się, co wpływa na wysokość opłaty za przejazd taksówką. Porównując oferty różnych korporacji, będziecie mogli przekonać się, że nie wszędzie sprawa jest oczywista, a wariantów cenowych jest wiele. Spieszymy z wyjaśnieniami, dlaczego tak jest i jak się w tym wszystkim połapać.

Spis treści:
Podział miasta a koszty przejazdu
Cennik usług dodatkowych

Poznajcie aktualne ceny za przejazdy z Eko Taxi w Warszawie

Aktualne ceny Eko Taxi w Warszawie wywieszone są na drzwiach każdej taksówki. Jeżeli chcecie sprawdzić je jeszcze przed przejazdem, zajrzyjcie na naszą stronę internetową. Zebraliśmy tam wszystko w zgrabną tabelę. Przeglądając ją, zauważycie, że opłata zależy od wielu czynników, takich jak trasa przejazdu, lokalizacja punktu w przestrzeni miasta, z którego zabierze was nasz kierowca i miejsca, do którego ma was zawieźć. Znaczenie mogą mieć też dzień tygodnia i pora dnia.

Gdzie i kiedy zapłacicie najmniej

Najbardziej korzystne cenowo przejazdy taxi w Warszawie będą miały miejsce w pierwszej strefie taksówkowej w dni powszednie. Nasza I taryfa – czyli po prostu konkretna stawka za kilometr – obejmuje prawie całą dobę. Dla waszej wygody zakładamy, że najtańsze przejazdy obowiązują już od godziny 6.00 rano aż do 22.00 wieczorem. Warto też wiedzieć dokładnie, jaki obszar miasta objęty jest tą częścią oferty. W skład pierwszej strefy cenowej wchodzą takie dzielnice jak: Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga Północ i Południe, Targówek oraz znaczna część Wawru. O wysoki rachunek za przejazd nie musicie się martwić także podróżując z niektórych ulic znajdujących się w dzielnicach: Bielany, Bemowo, Włochy, Ursus, Ursynów, Wilanów, Białołęka, Wesoła i Rembertów. Całego ww obszaru dotyczy też II taryfa z naszego cennika. Stosuje się ją w nocy, a także w święta i niedziele. Oznacza to, że koszt przejechania jednego kilometra nieznacznie wzrośnie.

Druga strefa

Aby najlepiej wyjaśnić, na czym polega naliczanie opłaty za podróż z Eko Taxi, przyjmijmy, że spotkaliście się z naszym kierowcą gdzieś w Śródmieściu, czyli w pierwszej strefie. Wybieracie się na Białołękę, ale pod adres, który znajduje się poza najniższą kategorią cenową. Każdy kilometr przejechany w granicach tańszej strefy będzie was kosztował tyle samo, aż do momentu wyjechania poza jej granicę. Wyższą stawkę zapłacicie tylko za przejazd w drugim obszarze, który jest znacznie mniejszy. Może się więc okazać, że z całej trasy, którą pokonacie, wydacie więcej tylko za jeden lub dwa kilometry pod sam koniec kursu. Na cenę ma też wpływ czynnik czasowy: pora dnia i dzień tygodnia. Od poniedziałku do piątku w godz. 6.00–22.00 stosuje się niższą, III taryfę, w święta i niedziele natomiast nieco wyższą IV taryfę.

Podwózka na lotnisko

W ofercie Eko Taxi w Warszawie wyszczególnione są ceny za przejazdy na lotnisko Modlin i powrót stamtąd do miasta. Gdybyście byli zainteresowani skorzystaniem z takiej usługi, powinniście wiedzieć, że opłata jest zryczałtowana. Oznacza to, że zapłacicie z góry ustaloną, konkretną kwotę. Warszawa podzielona jest w tym przypadku na 3 strefy cenowe, a każda ze stref na 2 taryfy. Innymi słowy, cena przejazdu zależy od lokalizacji, do której się wybieracie oraz od godziny i dnia tygodnia, jednakże zawsze będzie się mieścić w zakresie 79–159 zł – są to odgórnie ustalone widełki przez naszą firmę. Najmniej za trasę z lotniska Modlin zapłacicie jadąc na Bemowo, Bielany i Białołękę. Najwyższy koszt będzie dotyczył natomiast osób kierujących się z lotniska do Rembertowa, Wesołej, Wawra, Wilanowa, Mokotowa, Ursynowa, Włoch oraz Ursusa.

Ceny usług dodatkowych Eko Taxi w Warszawie

Wiemy, że w życiu zdarzają się różne sytuacje. W Eko Taxi jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom w Warszawie w niestandardowych sytuacjach. Sprawdźcie, jakie są ceny usług dodatkowych świadczonych przez naszą korporację. Jeśli tylko potrzebujecie od nas czegoś więcej niż zwykłego przejazdu z punktu A do punktu B, dajce znać. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Może być nim zamówienie większego samochodu, przewóz paczki czy pomoc w zakupach.

Więcej przestrzeni

Ceny wynajmu większych taksówek w Warszawie nie są wysokie, jeśli jedziecie z Eko Taxi. Gdy tylko uznacie, że zwykły samochód osobowy może nie pomieścić całej waszej ekipy lub macie bardzo dużo bagażu, uprzedźcie o tym naszego dyspozytora lub zaznaczcie konkretną opcję w aplikacji mobilnej. W naszej rozszerzonej ofercie znajdziecie samochody typu kombi oraz busy. To wygodne rozwiązanie, jeśli wybieracie się na wycieczkę za miasto lub na lotnisko. Dodatkowe opłaty mieszczą się w granicach 10 zł za podstawienie kombi oraz 20 zł za minibusa.

Zwierzęta

Pamiętajcie, że naszymi pasażerami mogą być nie tylko ludzie, ale także zwierzęta podróżujące z opiekunami. Futrzaki są u nas mile widziane, chętnie pomożemy wam przewieźć je do celu. Jeśli umieścicie pupila w specjalnie przystosowanym do tego celu transporterze lub kontenerze opłata za przejazd zostanie powiększona jedynie o 5 zł. W przypadku jeśli wasz czworonożny przyjaciel jest większy, może on zająć miejsce na wygodnej kanapie. Będzie się to jednak wiązało z dodatkowym kosztem w wysokości 10 zł.

Odbiór i dowóz paczek

Co zrobić w sytuacji, kiedy na terenie Warszawy macie do odebrania przesyłkę, ale nie macie czasu po nią podjechać? Pomoże wam kierowca Eko Taxi. Cena takiej usługi jest niewysoka – to tylko 5 zł doliczane do standardowej opłaty za przejazd w obie strony. Musicie jednak pamiętać, że paczka nie może ważyć więcej niż 10 kg.

Bagażówka

Potrzebujecie przetransportować sprzęty o większych gabarytach? Nie ma problemu. Warszawskie Eko Taxi świadczy także takie usługi. Podstawowa cena rozpoczyna się od 35 zł za podstawienie samochodu. Później przejazd jest liczony na podobnych zasadach jak trasa standardowej taksówki, jednak stawki nieznacznie się różnią. Ostatecznie kwota na waszym rachunku zależeć będzie od trasy przejazdu oraz godziny i dnia tygodnia, kiedy usługa będzie wykonywana.

Wyślij nas do sklepu

Nasi klienci w Warszawie mogą polegać na Eko Taxi i naszych niskich cenach także w sytuacji, kiedy potrzebują pomocy w zrobieniu zakupów. Możecie poprosić naszego kierowcę o zrealizowanie listy sprawunków i przywiezienie ich pod wskazany adres. To świetne rozwiązanie w nagłych wypadkach. Sprawdzając nasz cennik, dowiecie się, że taka usługa kosztuje 35 zł i to zarówno w pierwszej, jak i w drugiej strefie taksówkarskiej.

Pomoc z samochodem

W naszej ofercie znajdziecie także dwie pozycje związane z awariami samochodów. Pierwsza z nich dotyczy uruchomienia pojazdu. Jeśli okaże się, że akumulator jest wyczerpany i nie da się zapalić samochodu, możecie liczyć na asystę kierowcy Eko Taxi. Podobnie kiedy z jakiegoś powodu nie jesteście w stanie odebrać auta z miejsca, w którym je zostawiliście. Prosty przykład – w piątkowy wieczór pojechaliście prosto z pracy na imprezę zakrapianą alkoholem i wróciliście do domu taksówką. Wasz pojazd został w centrum, ale w sobotę rano wyjeżdżacie poza miasto. Nie ma problemu! Kierowcy Eko Taxi pomogą.

Może Cię zainteresować również