Czym dojechać na lotnisko Modlin?

Pasażer, wybierając środek transportu, przede wszystkim kieruje się wygodą, ceną i  bezpieczeństwem. W tym artykule zestawiliśmy opcje transportu w Eko Taxi plus ceny, a nawet porównamy je z konkurencją.

 1. Taryfa taxi a cena

 1. Dzielnice: Białołęka, Bielany, Bemowo

 • I taryfa, czyli w dni powszednie od 6:00 do 22:00 – 125 zł
 • II taryfa, czyli w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 180 zł

 1. Dzielnice: Żoliborz, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Śródmieście, Ochota

 • 1. I taryfa, czyli w dni powszednie od 6:00 do 22:00 – 135 zł
 • II taryfa, czyli w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 200 zł

 1. Dzielnice: Rambertów, Wesoła, Wawer, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Włochy, Ursus

 • I taryfa, czyli w dni powszednie od 6:00 do 22:00 – 155 zł
 • II taryfa, czyli w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 240 zł

Z uwagi na to, że dla wielu Klientów o wiele wygodniejszy jest transport rzeczy w godzinach nocnych lub w święta. Eko Taxi w Warszawie ma w swojej ofercie usługi wynajmu aut bagażowych niezależnie od pory dnia i nocy. Świadczymy usługi zarówno w centrum miasta, jak i na obrzeżach Warszawy, czyli w granicach II strefy taksówkowej. 

 1. Dopłata za podstawienie taksówki bagażowej

 • W godzinach od 6.00 do 22.00- 50,00 PLN

 • W godzinach od 22.00 do 6.00-100,00 PLN

Dysponujemy autami:

 • Fiat Ducato wymiary długość 407 cm wysokość 193 cm szerokość 187 cm
 • Citroen Jumper kontener z windą (udźwig windy 500 kg) o wymiarach długość 418 cm, wysokość 214 cm szerokość 204 cm

UWAGA!

 • I taryfa 4 zł/km (obowiązuje od 6.00 do 22.00)
 • II taryfa 6 zł/km (obowiązuje od 22.00 do 6.00)
 • III taryfa 8 zł/km
 • IV taryfa 12 zł/km

Godzina postoju bagażówki wynosi 50zł.

Opłata za każdy przejechany kilometr przy kursie powyżej 100 km – 1,50 zł

 1. Busy Vany Combi

Kolejnym udogodnieniem jest dostępność taksówek typu kombi lub kilkuosobowego busa i vana. Ceny takich przejazdów to koszt podstawowy (patrz punkt 1 powyżej) plus ewentualne dopłaty:

 • KOMBI Dopłata-10,00 PLN

Dopłata może być doliczona w sytuacji: jeżeli Klient wyrazi takie życzenie przy zamawianiu taksówki bądź ilość przewożonego bagażu jest większa niż pojemność bagażnika samochodu osobowego.

 • BUS Dopłata-20,00 PLN

Dopłata może być doliczona w sytuacjach:

-jeżeli Klient wyrazi takie życzenie przy zamawianiu taksówki,

-kurs będzie realizowany z liczbą pasażerów większą niż 4, a Klient nie zadeklarował tego przy zamawianiu pojazdu,

-ilość przewożonego bagażu jest większa niż pojemność bagażnika samochodu KOMBI, a Klient nie zadeklarował tego przy zamawianiu pojazdu.

 1. Taxi Warszawa aplikacja na telefon

Eko Taxi idzie z duchem czasu. Stworzyliśmy dla Klientów wygodną aplikację na telefon. Korzystając z naszej witryny, można zainstalować aplikację na telefon. Następnie za pomocą jednego kliknięcia, możesz wybrać typ samochodu dostosowany do liczby podróżujących, rodzaj bagażnika oraz wszelkie dodatkowe udogodnienia, jak np. płatność kartą, przewóz zwierząt czy klimatyzacja. Dzięki temu można mieć szybki, wygodny dostęp do Taxi 24 h. Z dumą możemy się pochwalić, że nasze usługi mają naprawdę dobre ceny w  porównaniu z konkurencją!

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Warszawie ZachodniejTaxi w Warszawie Zachodniej
  Taxi w Warszawie Zachodniej jest wygodnym środkiem transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Do innych rejonów stolicy dojeżdżają stamtąd osoby rezydujące na co dzień w tej części miasta, jak i podróżni docierający do tutejszego dworca. Jeśli chcesz odbyć przejazd na najlepszych warunkach, zwróć uwagę na to, jakiego przewoźnika wybierasz. Zachęcamy do wybrania w tym przypadku Eko Taxi....
 • Taxi na telefon w WarszawieTaxi na telefon w Warszawie
  Taxi na telefon w Warszawie przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu po stolicy. Jeśli chcesz się gdzieś pilnie dostać, będzie to odpowiednie rozwiązanie. Sprawdza się jednak również przy planowanych z góry przejazdach, jeśli nie możesz skorzystać z własnego samochodu lub wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Osoby zainteresowane takimi usługami zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszej firmy - Eko Taxi....
 • Tanie taksówki w WarszawieTanie taksówki w Warszawie
  Tanie taksówki w Warszawie to wygodny i opłacalny środek transportu. Pojedziesz nim w dużo bardziej komfortowych warunkach niż komunikacją miejską, a często jest to świetna alternatywa nawet dla skorzystania z własnego samochodu. W tym celu należy jednak wybrać właściwą ofertę z korzystnymi warunkami. Osoby zainteresowane takimi usługami zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi....
 • Taksówka w WarszawieTaksówka w Warszawie
  Taksówka w Warszawie to częsty wybór mieszkańców stolicy, a także osób, które przybywają tu w celach służbowych czy turystycznych. Wynika to w dużej mierze ze specyfiki tego dużego miasta, a co za tym idzie, z obowiązujących tu możliwości transportowych. Taxi to rozwiązanie wygodne i szybkie, ale warto zwrócić uwagę na to, jaką ofertę wybierasz. Jeśli szukasz tej najlepszej, koniecznie sprawdź, co mamy do zaproponowania w naszej firmie - Eko Taxi....
 • Poszukujemy kierowców do pracy w Warszawie
  Uwaga! Zatrudnimy kierowców do pracy w Warszawie. ...