Dezynfekowanie taksówek

Uważamy, że regularne odkażanie pojazdu, to nie komfort, to obowiązek! 

Odkażanie zabija patogeny.

W Eko Taxi kładziemy nacisk na regularność zabiegów dezynfekcyjnych i odkażających. Jednocześnie przykładamy dużą wagę do prawidłowego przeprowadzenia tych czynności. Stale pogłębiamy wiedzę własną, jak i naszych pracowników w tym zakresie. Prowadzimy szkolenia dla kierowców. Przekazujemy pracownikom instruktaż obowiązkowych czynności higienicznych.  

W naszej firmie nie zapominamy o tym, że musimy wziąć pod uwagę specyfikę transportu publicznego.  Każdy z naszych pojazdów to różnorodność materiałów, z jakich są wykonane. Specyficzne warunki w nich panujące. Ciepło, wilgoć, mała przestrzeń. Duża rotacja osób. Tym samym- przeróżnych patogenów. W końcu wozimy klientów przez wiele godzin, każdego dnia. Zazwyczaj w porze lata, klimatyzator jest stale włączony. Natomiast w zimie, ogrzewanie. Aby temu zapobiec zapewniamy naszym klientom, szereg zabezpieczeń. 

Dezynfekowanie w Eko Taxi, opiera się o kilka sposobów. Przede wszystkim jest to czyszczenie wentylacji, klimatyzacji. Zabieg ten niszczy niebezpieczne bakterie, wirusy, grzyby. Wentylatory zbierają wszystkie groźne dla człowieka mikroorganizmy. Patogeny osadzają się w całym układzie wentylacyjnym i bez regularnego czyszczenia wypuszczane są z powrotem do wnętrza auta. Dlatego rekomenduje się co kilka dni, dezynfekcję nawiewów i układu klimatyzacji, dedykowanymi do tego celu środkami. Co w naszej firmie jest bezwzględnie przestrzegane.

Jak dbamy o higienę taksówek?

Czyszczenie chemiczne auta.

Jedną z najskuteczniejszych form odkażania auta jest czyszczenie chemiczne. W naszej firmie pracownicy są wyposażeni w podręczne środki czystości, typu profesjonalne płyny na bazie alkoholu oraz chusteczki dezynfekujące w tym odgrzybiające. Kierowcy po każdym kursie dezynfekują miejsca częstego kontaktu dotykowego. Oprócz tego w Eko Taxi regularnie, kompleksowo czyścimy chemicznie wnętrza samochodów. 

Ozonowanie.

Aktualnie bardzo dużo mówi się też o ozonowaniu pomieszczeń użytku publicznego. Do takich bez wątpienia należą taksówki. Eko Taxi dołączyło do grona rozsądnych usługodawców i regularnie ozonujemy wszystkie nasze pojazdy. Jest to kosztowna forma zapewnienia bezpieczeństwa. Jednak bardzo skuteczna. Daje pewność co do sterylności wnętrza auta. Jednocześnie zapewnia spokój i komfortową jazdę pasażerom.

Na czym polega ozonowanie?

Zabieg ozonowania samochodu to proces polegający na dezynfekcji wnętrza pojazdu za pomocą wpuszczenia do kabiny cząsteczek ozonu w wysokim stężeniu. Gaz ten posiada silne właściwości utleniające, co sprawia, że eliminuje wszelkie mikroorganizmy – wśród nich także koronawirusa COVID-19 – mogące mieć szkodliwe skutki dla ludzkiego zdrowia. Oprócz tych właściwości ozonowanie wywabia przykre zapachy, takie jak dym papierosowy czy spalenizna.

Ozonowanie wnętrza auta można wykonać na dwa sposoby – samodzielnie lub w warsztacie. W obu przypadkach potrzebny jest do tego celu ozonator, czyli generator ozonu. Urządzenie podłącza się do prądu i umieszcza bezpośrednio w kabinie samochodu lub na zewnątrz pojazdu. Wyprowadzamy z niego ozon za pomocą specjalnej rury. Przy okazji dobrze jest zrobić także ozonowanie klimatyzacji. Poprzez włączenie na czas dezynfekcji systemu w samochodzie. Cały proces trwa nie dłużej niż godzinę.

W Eko Taxi masz pewność.

Odkażanie aut, to standard w Eko Taxi. Bez tego nie podjęlibyśmy się pracy dla ludzi. W dzisiejszych czasach nic nie jest tak ważne, jak bezpieczeństwo w zakresie ochrony zdrowia i życia. Jeśli pojawią się jakieś uwagi z Państwa strony, odnośnie poruszonego tematu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Wszystkie uwagi Państwa są dla nas cenne. Pozwalają nam wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom. Oferując Państwu coraz to doskonalsze usługi.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Warszawie ZachodniejTaxi w Warszawie Zachodniej
  Taxi w Warszawie Zachodniej jest wygodnym środkiem transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Do innych rejonów stolicy dojeżdżają stamtąd osoby rezydujące na co dzień w tej części miasta, jak i podróżni docierający do tutejszego dworca. Jeśli chcesz odbyć przejazd na najlepszych warunkach, zwróć uwagę na to, jakiego przewoźnika wybierasz. Zachęcamy do wybrania w tym przypadku Eko Taxi....
 • Taxi na telefon w WarszawieTaxi na telefon w Warszawie
  Taxi na telefon w Warszawie przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu po stolicy. Jeśli chcesz się gdzieś pilnie dostać, będzie to odpowiednie rozwiązanie. Sprawdza się jednak również przy planowanych z góry przejazdach, jeśli nie możesz skorzystać z własnego samochodu lub wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Osoby zainteresowane takimi usługami zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszej firmy - Eko Taxi....
 • Tanie taksówki w WarszawieTanie taksówki w Warszawie
  Tanie taksówki w Warszawie to wygodny i opłacalny środek transportu. Pojedziesz nim w dużo bardziej komfortowych warunkach niż komunikacją miejską, a często jest to świetna alternatywa nawet dla skorzystania z własnego samochodu. W tym celu należy jednak wybrać właściwą ofertę z korzystnymi warunkami. Osoby zainteresowane takimi usługami zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi....
 • Taksówka w WarszawieTaksówka w Warszawie
  Taksówka w Warszawie to częsty wybór mieszkańców stolicy, a także osób, które przybywają tu w celach służbowych czy turystycznych. Wynika to w dużej mierze ze specyfiki tego dużego miasta, a co za tym idzie, z obowiązujących tu możliwości transportowych. Taxi to rozwiązanie wygodne i szybkie, ale warto zwrócić uwagę na to, jaką ofertę wybierasz. Jeśli szukasz tej najlepszej, koniecznie sprawdź, co mamy do zaproponowania w naszej firmie - Eko Taxi....
 • Poszukujemy kierowców do pracy w Warszawie
  Uwaga! Zatrudnimy kierowców do pracy w Warszawie. ...