Imprezy w Warszawie z Eko Taxi – jakie wydarzenia dla dzieci i dorosłych odbędą się wkrótce w stolicy? Odpowiadamy!

Imprez w Warszawie odbywa się tak dużo, że każdy z pewnością znajdzie ciekawe wydarzenie dla siebie. A na każdą z imprez bezpiecznie i tanio dojedziemy z Eko Taxi! Kurs wygodną taksówką możemy zamówić także na powrót z wydarzenia, niezależnie od tego, jaka będzie godzina! Szukasz ciekawych imprez na dziś albo na weekend? Zobacz, jakie wydarzenia studenckie, dla dzieci i dorosłych zaplanowano w Warszawie w najbliższym czasie. Eko Taxi prezentuje propozycje eventów, na jakie warto się wybrać już wkrótce. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy przegląd zbliżających się wspaniałych imprez plenerowych, kulturalnych, sportowych i tanecznych!

Spis treści:
Imprezy z Eko Taxi
Atrakcje dla dzieci
Wydarzenia plenerowe i sportowe
Imprezy klubowe i taneczne
Darmowe aktywności kulturalne

Wybierasz się dziś na imprezę w Warszawie? Zamów tani przejazd w Eko Taxi i nie martw się ani dojazdem, ani powrotem!

Znalazłeś ciekawą imprezę, która odbywa się dziś w Warszawie? Świetnie! Wybierz się na to wydarzenie z Eko Taxi! Tania, wygodna taksówka przyjedzie po Ciebie pod dowolny adres na mapie Warszawy i okolic i możliwie jak najszybciej zawiezie do celu. Aby zamówić kurs, można zadzwonić na centralę pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej. W trakcie rozmowy dyspozytor udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji: kiedy możesz spodziewać się samochodu i jaki będzie szacunkowy koszt przejazdu. Warto wiedzieć, że jest też drugi, łatwy sposób na zamówienie kursu w Eko Taxi. Można zrobić to za pomocą aplikacji mobilnej, której obsługa jest bardzo intuicyjna. Pobranie, zainstalowanie i korzystanie z programu na smartfonie czy tablecie jest całkowicie darmowe. Dlaczego warto korzystać z usług przewozowych Eko Taxi? Jest to jedna z najtańszych firm taksówkarskich w Polsce! Buduje stabilną pozycję na rynku nieprzerwanie od ponad 10 lat. W tym czasie korporacji zaufały setki klientów. Dołącz do ich grona już dziś – sprawdź atrakcyjny cennik Eko Taxi Warszawa!

Koszt kursu w Eko Taxi składa się z opłaty początkowej oraz ceny za przejechane kilometry. Odpowiednią należność wskazuje taksometr, ale warto wiedzieć, od czego zależy cena przejazdu. Opłata początkowa w Eko Taxi wynosi 8 zł. Ten koszt nie zmienia się ani w zależności od godziny w ciągu doby, ani dnia tygodnia, w jakim odbywa się kurs. Z kolei ceny za przebytą odległość mają związek z obowiązującą akurat taryfą taksówkową. Zmienia się ona w zależności od pory dnia lub nocy oraz strefy taksówkowej, po jakiej się poruszamy. Sprawdź, jak dokładnie wygląda cennik Eko Taxi w Warszawie:

  • I taryfa, obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 w granicach I strefy taksówkowej – 1,60 zł/km,
  • II taryfa, obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta w granicach I strefy taksówkowej – 2,40 zł/km,
  • III taryfa, obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 w granicach II strefy taksówkowej – 3,20 zł/km,
  • IV taryfa, obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziel i święta w granicach II strefy taksówkowej – 4,80 zł/km,
  • opłata za 1 godzinę postoju – 32 zł (niezależnie od obowiązującej taryfy).

Szukasz ciekawych imprez w Warszawie dla dzieci na dziś lub na weekend? Sprawdź repertuar nadchodzących wydarzeń i dowiedz się, jakie udogodnienia czekają na najmłodszych pasażerów Eko Taxi

Planujesz dziś lub na weekend wybrać się całą rodziną na imprezę dla dzieci w Warszawie? Zadbaj o wygodny transport na miejsce. Świetnie sprawdzi się przejazd taksówką. Warto przy tym wiedzieć, że dzieci mogą podróżować taksówką przypięte pasami, bez fotelików. Pozostaje jeszcze pytanie, jak zapewnić nieco starszemu dziecku bezpieczny transport na miejsce imprezy, jeżeli wybiera się na nią samo i ktoś będzie na nie czekał u celu. W takiej sytuacji również warto zwrócić się do Eko Taxi Warszawa. Korporacja ma bowiem w swojej ofercie monitorowany przewóz dzieci. Skoro wiemy już, jak bezpiecznie przemieszczać się z maluchami po Warszawie i okolicach, sprawdźmy na jakie imprezy dla dzieci warto zwrócić uwagę w najbliższym czasie!

Królewskie Arkady Sztuki – spektakle i koncerty dla dzieci

Termin: wybrane dni od 3 sierpnia do 15 września 2018.
Królewskie Arkady Sztuki to festiwal artystyczny organizowany przez Zamek Królewski w Warszawie. W tym roku odbywa się już po raz dziewiąty. W ramach imprezy odbywają się darmowe spektakle zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dla najmłodszych miłośników sztuki przewidziano aż siedem spotkań – 4 występy teatralne i 3 muzyczne. Mali widzowie będą mogli zapoznać się między innymi z opowieściami o Czerwonym Kapturku oraz Panu Totim i czarodziejskim grzebieniu. Przygotowano także interaktywny program dla dzieci prowadzony przez aktorów. Muzyczne spotkania z udziałem publiczności poprowadzi dyrygent Paweł Kos-Nowicki.

5. Festiwal Filmowy Kino Dzieci

Termin: od 22 do 30 września 2018.
Masz w domu małego wielbiciela kinematografii? Wybierzcie się razem na 5. Festiwal Filmowy Kino Dzieci! W tym roku impreza odbywa się pod hasłem “Ku nowej przygodzie”. Program warszawskiej odsłony przewiduje projekcje blisko 100 filmów, w tym sekcja kina indyjskiego oraz ekranizacje literatury dziecięcej i młodzieżowej. Oprócz seansów będą się odbywały spotkania z gośćmi specjalnymi i twórcami filmów, a także ciekawe warsztaty dla dzieci i dorosłych. Program festiwalu został przygotowany z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 12 lat. Wydarzenia w ramach imprezy będą odbywały się w Warszawie w Kinie Muranów i Kinie Praha.

Ciekawe imprezy plenerowe w Warszawie. Kiedy i gdzie warto się wybrać z Eko Taxi? Czy wśród zaplanowanych wydarzeń znajdziemy masowe imprezy sportowe na świeżym powietrzu?

Na wszelkie masowe imprezy plenerowe w Warszawie, także te sportowe, warto się wybrać z Eko Taxi całą rodziną lub z grupą najlepszych przyjaciół. Aktywności na świeżym powietrzu to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Jeżeli planujecie wybrać się na imprezę plenerową w więcej niż 4 osoby, z pewnością ucieszy Was fakt, że w Eko Taxi można zamówić kurs w wygodnym minibusie. W takim samochodzie komfortowo może usiąść nawet 8 osób! Przy składaniu zamówienia na przejazd, koniecznie wspomnijmy o tym, ilu pasażerów będzie brało udział w kursie. Na imprezy sportowe i plenerowe w Warszawie często też zabieramy ze sobą zwierzęta. Czworonożni przyjaciele również mogą wsiąść z nami to samochodu Eko Taxi. Na prośbę klienta kurs będzie obsługiwany przez auto, w którym przewóz zwierząt jest możliwy. Pamiętajmy o transporterze dla pupila, a przejazd nie będzie wiązał się z żadną dodatkową opłatą.

Jakie ciekawe imprezy plenerowe i sportowe w Warszawie zasługują na uwagę? Poznaj nasze propozycje.

Wyścigi konne na Torze Służewiec

Termin: każdy weekend od kwietnia do listopada.
W wiosenne, letnie oraz jesienne soboty i niedziele na Torze Służewiec odbywają się wspaniałe gonitwy konne. Niezwykła atmosfera tych imprez już od kilkudziesięciu lat przyciąga nie tylko mieszkańców Warszawy, ale przyjezdnych z całej Polski i gości zagranicznych. Sportowe emocje związane z obserwowaniem rywalizacji na torze udzielają się wszystkim widzom gonitw. Warto choć raz w ciągu roku zamówić kurs w Eko Taxi na Służewiec, aby się przekonać o wyjątkowym klimacie wyścigów konnych.

Zabierz PIESia do Międzylesia – IV charytatywny bieg po lesie

Termin: 9 września 2018.
Wyjątkową okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu ze znajomymi i ukochanymi zwierzętami będzie plenerowa impreza sportowa odbywająca się w Warszawie na początku września. Charytatywny bieg z psami startuje spod szkoły podstawowej przy ulicy Pożaryskiego 2 i ma na celu zebranie środków dla organizacji dbających o los zwierząt. W imprezie można wziąć udział ze swoim pupilem lub pobiec w towarzystwie czworonoga ze Schroniska na Paluchu. Przyjazna atmosfera i dobra zabawa gwarantowane!

39. Warszawski Rajd Pojazdów Zabytkowych

Termin: od 13 do 16 września 2018.
Już wkrótce nad Zalewem Zegrzyńskim w Warszawie odbędzie się ciekawa impreza dla osób zainteresowanych motoryzacją. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają nawiązania do kultowego filmu “Hydrozagadka” z 1970 roku. W trakcie imprezy będzie można między innymi wziąć udział w konkurencjach sportowych i nawigacyjnych, zwiedzić Twierdzę Modlin i odpoczywać w barze na plaży. Ponoć na Rajdzie mają miejsce wszystkie aktywności automobilowe, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Gdzie w Warszawie można się udać na świetne imprezy klubowe i taneczne? Wybierz się na potańcówkę z Eko Taxi i baw się nawet do białego rana!

Imprezy klubowe i taneczne w Warszawie to wyjątkowe wydarzenia, na których chcemy wyglądać odpowiednio do okazji. Panie często ubierają na tańce buty na obcasach i raczej nie chcą spacerować w nich całą drogę od domu do klubu czy innego miejsca, w którym odbywa się potańcówka. Dlatego też, aby wygodnie dotrzeć na imprezę, warto zamówić transport w Eko Taxi. Latem klimatyzacja w samochodzie uprzyjemni nam przejazd, a jadąc taksówką jesienią lub zimą unikniemy zmoczenia przez deszcz czy śnieg. Taxi zawiezie nas tak blisko klubu jak tylko będzie to możliwe i od razu z samochodu będziemy mogli ruszyć na parkiet.

Imprezy klubowe i taneczne w Warszawie nierzadko kończą się o późnych godzinach nocnych albo nawet nad ranem. Dzięki Eko Taxi nie musisz martwić się powrotem z potańcówki! Po szalonych tańcach dojazd wygodną taksówką do domu to najwygodniejsza opcja transportowa. Na imprezy klubowe czy taneczne zwykle nie zabieramy ze sobą zbyt wiele rzeczy, ponieważ przeszkadzałyby nam w zabawie. Często mamy ze sobą tylko kartę płatniczą i telefon. Nic więcej nie jest nam potrzebne do zamówienia i opłacenia kursu w Eko Taxi Warszawa. Wszystkie taksówki działające pod szyldem korporacji są wyposażone w terminale, co jest dużym udogodnieniem dla pasażerów, którzy kochają tańce. Gdzie warto wybrać się na taneczną imprezę klubową w Warszawie? Do najchętniej uczęszczanych miejsc w stolicy należą między innymi: Level 27 Bar & Club, Room 13, Smolna, 6 Cocktails, Naprawa, Syreni Śpiew – whiskey & cocktail bar, Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, Luzzztro, Hybrydy czy Niebo. Jeżeli masz ochotę na smakowite drinki i tańce do białego rana, odwiedź któreś z tych miejsc, a po imprezie wróć bezpiecznie do domu z Eko Taxi!

Darmowe imprezy kulturalne w Warszawie. Sprawdź, gdzie obowiązuje wstęp wolny i wybierz się na ciekawe wydarzenia z Eko Taxi!

W Warszawie odbywa się wiele darmowych imprez kulturalnych. Warto więc śledzić repertuar wydarzeń, na które nie trzeba kupować biletów. Jakich atrakcji można się spodziewać na takich imprezach? Może to być darmowy koncert w parku, kino plenerowe czy bezpłatne zwiedzanie albo wykład eksperta. Eko Taxi Warszawa prezentuje trzy ciekawe i darmowe imprezy kulturalne, na które warto zwrócić uwagę w nadchodzących dniach!

Koncerty Chopinowskie

Termin: w każdą niedzielę od 13 maja do 30 września 2018.
Kto jeszcze nie był na żadnej imprezie muzycznej w ramach tegorocznego sezonu Koncertów Chopinowskich, ma wciąż trochę czasu, aby to nadrobić. Koncerty odbywają się w niedziele, zawsze o godzinie 12:00 i potem o 16:00. Zamów Eko Taxi do warszawskich Łazienek Królewskich i posłuchaj wspaniałej muzyki klasycznej w niebanalnej urokliwej scenerii. Na koncertach, które co roku nazywa się kulturalną wizytówką miasta, występują zarówno znakomici dobrze już znani publiczności pianiści, jak i młodzi, dobrze zapowiadający się muzycy.

Smacznie i wielokulturowo na Targówku Fabrycznym

Termin: wybrane dnia od 14 kwietnia do 17 listopada 2018.
“Smacznie i wielokulturowo na Targówku Fabrycznym” to wyjątkowy projekt, który ma na celu zapoznanie warszawian z lokalną historią i tutejszą kuchnią. W ramach cyklu odbędą się między innymi warsztaty fotograficzne i kulinarne połączone z degustację wspólnie przygotowywanych potraw. Najbliższe spotkania tego typu odbędą się 15 września i 13 października. Warto też zwrócić uwagę na imprezę, którą zaplanowano na 29 września – spacer po Targówku Fabrycznym z varsavianistą, czyli badaczem dziejów Warszawy. Przewidziano też bardzo ciekawą trakcje na zwieńczenie całej imprezy. 17 listopada odbędzie się wernisaż wystawy, na której będzie można zapoznać się z pierwszą na Targówku wielokulturową, plenerową książką kucharską.

Wykłady i pokazy filmowe w Nowym Teatrze

Termin: 3 września i 8 października 2018.
Dwa wykłady Tomasza Konalkiewicza w Nowym Teatrze związane będą z cyklem “Zakazuje się… Cenzura w kinie”. Wstęp na wydarzenia w ramach imprezy jest darmowy. Oprócz możliwości wysłuchania eksperta widzowie będą się mogli zapoznać z filmami, których oglądanie było niegdyś zabronione, a dziś zajmują one ważne miejsce w historii kinematografii. Na 3 września zaplanowano pokaz “Na srebrnym globie”, a na 8 października – “Ziemia w transie”. Zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji!

Może Cię zainteresować również