Koncerty w Warszawie z Eko Taxi – sprawdź repertuar nadchodzących jazzowych, hip-hopowych, rockowych oraz wielu innych koncertów w Warszawie

Koncerty w Warszawie z Eko Taxi – sprawdź repertuar nadchodzących jazzowych, hip-hopowych, rockowych oraz wielu innych koncertów w Warszawie

Koncerty w Warszawie odbywają się niemal codziennie i organizowane są w różnych częściach miasta – w klubach i na scenach rozsianych po całej Warszawie. Niekiedy są one znacznie oddalone od najbliższego przystanku metra lub autobusowego czy tramwajowego, a dojście do danego punktu piechotą może być dość uciążliwe. Dzięki Eko Taxi, jednej z najtańszych firm taksówkarskich w mieście, nie musimy się martwić dojazdem na koncert i powrotem do domu. Samochód podjedzie w dowolne, wybrane przez nas miejsce w kilka minut, niezależnie od pory dnia czy nocy. Warto bliżej poznać ofertę Eko Taxi i bezpiecznie podróżować po koncertowej mapie Warszawy! Jakie koncerty czekają na nas w najbliższym czasie? Przedstawiamy przegląd najciekawszych wydarzeń muzycznych w stolicy!

Spis treści:
Koncerty w Warszawie z Eko Taxi
Koncerty jazzowe w Warszawie
Koncerty w warszawskim Torwarze
Darmowe koncerty w Warszawie
Koncerty w Klubie Stodoła

Koncerty w Warszawie – już dzisiaj zaplanuj, na jakie wydarzenia muzyczne wybierzesz się ze znajomymi i zamów tani transport w obie strony minibusem lub wygodnym samochodem osobowym Eko Taxi!

Wybierając się na koncert w Warszawie, warto znacznie wcześniej kupić lub zarezerwować bilety oraz zaplanować transport do miejsca, w którym odbywa się dane wydarzenie. Jeśli zależy nam na bezpiecznym i komfortowym przejeździe w obie strony, śmiało możemy się zdecydować na usługi Eko Taxi. Jest to jedna z najtańszych firm taksówkarskich, która działa w całej Polsce. Oczywiście nie musimy zamawiać samochodu Eko Taxi z wyprzedzeniem, ale dobrze jest wcześniej wybrać najlepszą opcję komunikacyjną i nie martwić się na zapas. Taksówki są idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób spoza Warszawy, które nie znają miasta. Również warszawianie będą zadowoleni z usług Eko Taxi i unikną licznych przesiadek z tramwajów, autobusów czy metra. Dzięki taksówce ominą nas także długie piesze spacery i zminimalizujemy ryzyko spóźnienia się na koncert. Na wyborze taxi dużo zyskują też kierowcy własnych samochodów. Wokół popularnych miejsc koncertowych często jest zbyt mało miejsc parkingowych, aby móc zostawić samochód w pobliżu. Taksówkarz może zatrzymać się tuż pod halą czy klubem (w najbliższej dozwolonej odległości) i wysadzić pasażerów bez konieczności parkowania.

Eko Taxi to doskonały wybór także dla większych grup. Paczka przyjaciół wybierających się razem na koncert może spokojnie zamówić minibus i nie rozdzielać się niepotrzebnie na dwie taksówki. Wystarczy przy składaniu zamówienia wspomnieć o liczbie osób, które chcą skorzystać z transportu. Minibusy Eko Taxi będą wygodne nawet dla 8 osób. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzimy jeszcze więcej pieniędzy. Warto w tym miejscu powiedzieć parę słów o cenniku usług Eko Taxi. Opłata początkowa wynosi 8 zł, a cena za pokonaną odległość zależy od strefy taksówkowej i godziny, o której podróżujemy. Koszty wahają się w zakresie od 1,60 zł do 4,80 zł za każdy przejechany kilometr, a więc możemy mieć pewność, że za transport zarówno na koncert, jak w drodze powrotnej nie zapłacimy wiele. Pamiętajmy o tym, że w Warszawie obowiązują dwie strefy taksówkowe, w ramach których ceny mogą nieco się różnić. Pierwsza strefa taksówkowa obejmuje jednak zdecydowaną większość stolicy. Odpowiednie mapki z zaznaczonymi obszarami można łatwo wyszukać w Internecie.

Cennik Eko Taxi przedstawia się następująco (do kosztu transportu na danej odległości należy doliczyć opłatę początkową 8 zł):

  • I taryfa: obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 w granicach I strefy taksówkowej – 1,60 zł za kilometr;
  • II taryfa: obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00, a także w niedziele i święta w granicach I strefy taksówkowej – 2,40 zł za kilometr;
  • III taryfa: obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 w granicach II strefy taksówkowej – 3,20 zł za kilometr;
  • IV taryfa: obowiązuje w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00, a także w niedziele i święta w granicach II strefy taksówkowej 4,80 zł za kilometr.

Z Eko Taxi dotrzesz na każdy koncert w Warszawie!

Dowiedz się, gdzie i jakie ciekawe koncerty jazzowe odbywają się w najbliższym czasie w Warszawie. Ile zapłacimy za przejazd Eko Taxi do Teatru Muzycznego Roma i Klubu Stodoła?

Koncerty jazzowe w Warszawie należą do grupy najchętniej wybieranych wydarzeń muzycznych. Miejsca, w których często odbywają się tego typu wydarzenia muzyczne w stolicy, to: Torwar, Teatr Muzyczny Roma, Klub Stodoła, Klub Proxima, Pokój na lato oraz Klub Harenda. Do wszystkich tych obiektów bezpieczne dojedziemy Eko Taxi z każdego zakątka Warszawy i okolic, a także szybko wrócimy po zakończeniu imprezy. Zobaczmy zatem, na jakie koncerty jazzowe w Warszawie warto się wybrać w roku 2018!

Warsaw Summer Jazz Days

Festiwal Warsaw Summer Jazz Days to jedno z najważniejszych jazzowych wydarzeń w Polsce i Europie. W tym roku odbędzie się w dniach od 5 do 8 lipca w Klubie Stodoła na ulicy Batorego 10. Za transport Eko Taxi z okolic Dworca Centralnego zapłacimy tylko około 12 złotych między godziną 6 a 22. Po dziesiątej wieczorem lub w weekend koszt takiego kursu to około 15 złotych. Warsaw Summer Jazz Days to 4 dni wypełnione wspaniałą muzyką największych gwiazd współczesnego jazzu. Będzie także okazja do zaprezentowania najnowszych trendów i gatunków oraz pokazania możliwości współpracy muzyków z całego świata pochodzących z różnych kultur. Celem festiwalu jest też promowanie wybitnych indywidualności. Festiwal Warsaw Summer Jazz Days jest przeznaczony dla szerokiego grona publiczności i co roku przyciąga setki melomanów w różnym wieku. W tym roku wystąpią między innymi: Django Bates’ Belovèd, Binker and Moses, Vijay Iyer Sextet, Soweto Kinch Trio, Leszek Możdżer, Dayna Stephens Group, GoGo Penguin czy Jonathan Finlayson and Sicilian Defense.

Glenn Miller Orchestra

Glenn Miller Orchestra jest obecnie jedną z najpopularniejszych bigbandowych grup na świecie. Na grudzień 2018 zaplanowano ich tournee po Polsce. Odwiedzą następujące miasta: Toruń (15.12.2018), Lublin (16.12.2018), Warszawę (17.12.2018), Zabrze (19.12.2018) i Szczecin (20.12.2018). Warszawski koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym Roma przy ulicy Nowogrodzkiej 49 (I strefa taksówkowa). Na miejsce dojedziemy Eko Taxi za około 10 zł ze wszystkich oddalonych o 1 km punktów w Warszawie. Zespół Glenn Miller Orchestra obchodzi właśnie 80 jubileusz działalności po setkach koncertów zagranych dla milionów widzów na całym świecie. Grupa zasłynęła między innymi dzięki występom z wielkimi muzycznymi gwiazdami, na przykład Frankiem Sinatrą, Johnym Desmondem czy Erikiem Delaneyem. Zespołem muzyków Glenn Miller Orchestra obecnie dyryguje słynny Wil Salden. W trakcie grudniowej trasy orkiestra będzie prezentowała publiczności swoje najnowsze show – połączenie najbardziej znanych utworów z twórczości Glenna Millera oraz z najnowszego albumu zespołu (Jukebox Saturday Night).

Koncerty zaplanowane na nadchodzące miesiące w warszawskim Torwarze. Zobacz, jakie wydarzenia muzyczne odbędą się już niedługo w Hali Torwar i wybierz się na nie z Eko Taxi!

W Torwarze w Warszawie koncerty różnego rodzaju odbywają się bardzo często. Widowiskowo-sportowa hala Torwar znajduje się na ulicy Łazienkowskiej 6A, a została wybudowana w latach 50. XX wieku. Ciekawostką jest fakt, że miano Torwar powstało z połączenia dwóch słów: “tor” – określa jedną z funkcji obiektu (tor łyżwiarski) oraz nazwy miasta, w którym się znajduje (Warszawa). Od czasu modernizacji w 1999 roku obiekt służy jako sala koncertowa, lodowisko do hokeja oraz hala do koszykówki i siatkówki. Często organizowane są tu także imprezy wystawiennicze. W hali znajdują się aż 4824 miejsca siedzące. Do warszawskiego Torwaru na koncert możemy dojechać taksówką z najróżniejszych punktów w mieście. W dzień powszedni za szybki i wygodny przejazd zapłacimy niewiele ponad 14 zł, a w nocy lub w sobotę czy niedzielę – niecałe 20 zł. Dlaczego warto udać się z Eko Taxi do Torwaru? Poznaj najciekawsze, planowane w hali koncerty rockowe w Warszawie oraz dowiedz się, jakie gwiazdy pop wystąpią już niedługo na Łazienkowskiej!

Już 5 października 2018 do Torwaru zawitają Kayah i Bregovic – wyjątkowy polsko-bałkański duet dwóch gwiazd, znany między innymi dzięki piosenkom ze wspólnego albumu z 1999 roku. Na płycie znalazły się wtedy takie hity jak: “Śpij kochany, śpij”, “Byłam różą”, “Prawy do lewego” czy “Nie ma, nie ma ciebie”. Obecnie dostępne bilety na ten koncert w Warszawie kosztują 149 zł. Z kolei 6 października 2018 w Torwarze wystąpi Sylwia Grzeszczak – polska piosenkarka muzyki pop wystąpi z okazji swojego jubileuszu – dziesięciu lat na scenie od wydania debiutanckiej płyty “On i ona”. Bilety na pełen niespodzianek koncert Sylwii Grzeszczak mają różne ceny w zależności od wybranego miejsca na hali: od 60 do 100 złotych. Swój jubileusz w tym roku obchodzi także zespół Bajm. Grupa Beaty Kozidrak zagra koncert na 40-lecie działalności w Hali Torwar w Warszawie 4 listopada 2018. Fani progresywnych dźwięków z pewnością chętnie wybiorą się na występ Floyd RELOADED. Grupa prezentuje nieśmiertelne hity legendarnego zespołu Pink Floyd. Bilety na to ciekawe show kosztują od 179 do 249 złotych.

Koncert jazzowy w Warszawie

Eko Taxi zdradza, na jakie darmowe koncerty w Warszawie warto się udać

Darmowe koncerty w Warszawie to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Zobacz, gdzie warto się udać tego lata i nadchodzącej jesieni z Eko Taxi!

Koncerty Chopinowskie

W każdą niedzielę od 13 maja do 30 września 2018 w Parku Łazienkowskim w Warszawie odbywają się fantastyczne koncerty muzyki klasycznej. Darmowe występy można oglądać o godzinie 12:00 i 16:00. Mające wieloletnią tradycję Koncerty Chopinowskie są kulturalną wizytówką stolicy. W Parku Łazienkowskim można zobaczyć największe sławy muzyki klasycznej oraz młodych, uzdolnionych pianistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę.

Cydr Lubelski Spragnieni Lata

Cydr Lubelski znów organizuje letnią trasę darmowych koncertów. W tym roku podróżować po Polsce będą duet Smolik i Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins oraz Bitamina. Artyści wystąpią między innymi we Wrocławiu (14.07.2018), Warszawie (21.07.2018), Poznaniu (11.08.2018) i Lublinie (15.09.2018). We wszystkich tych czterech miastach możemy skorzystać z usług Eko Taxi w bardzo korzystnych cenach. Warszawski koncert z trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się w Parku Józefa Sowińskiego u zbiegu ulic Elekcyjnej i Wolskiej.

Sinfonia Varsovia Kameralnie

Najbliższy koncert z Sinfonia Varsovia Kameralnie odbędzie się 3 października 2018 w siedzibie Orkiestry na Pradze Południe. Wydarzenia z tego cyklu odbywały się już w każdą pierwszą środę miesiąca od stycznia do kwietnia i od października wracają po przerwie. Eko Taxi zawiezie nas bezpiecznie na miejsce koncertu. Tematem przewodnim wszystkich siedmiu występów Sinfonia Varsovia Kameralnie jest muzyka polska skomponowana po 1918 roku. Usłyszymy między innymi zespoły smyczkowe, trio stroikowe, trio fortepianowe, kwintet dęty oraz zespół składający się z muzyków grających na klarnecie, puzonie, wiolonczeli i fortepianie.

Warszawa słynie z wielu koncertów

Hip-hop i rap, metal, rock i folk, czyli najciekawsze koncerty w warszawskim Klubie Stodoła. Kiedy i z jakiej okazji warto zamówić Eko Taxi do Klubu Stodoła?

Stodoła w Warszawie to klub, w którym usłyszymy koncerty najsłynniejszych gwiazd z kraju i świata. Znajduje się on na ulicy Batorego 10. Za dojazd Eko Taxi z Dworca Centralnego do Stodoły zapłacimy około 12 zł od poniedziałku do piątku lub 14 zł w weekend. Warto skorzystać z tego rozwiązania nie tylko ze względu na korzystną cenę. Na koncertach w Stodole można kupić piwo czy drinka. Zostawiając własny samochód pod domem, możemy spokojnie pozwolić sobie na tę przyjemność. Na jakie wydarzenia muzyczne odbywające się niedługo w Stodole warto zwrócić uwagę?

Już 27 czerwca w Stodole wystąpią Angus i Julia Stone – będzie to pierwszy koncert tego australijskiego duetu w Polsce. Rodzeństwo znane jest z uroczych, folkowych i indie popowych piosenek, które zapadają w pamięć. Ceny biletów na ich koncert wahają się od 140 do 180 złotych. Z kolei 10 lipca w Stodole będzie okazja do zobaczenia występu Volbeat. O zespole z Kopenhagi mówi się, że przełamuje muzyczne granice, łącząc rockabilly, wczesnego rock & rolla i metal. Ich bezkompromisowe występy i niesamowite gitarowe riffy zdobyły już serca milionów fanów na całym świecie. Bilety na Volbeat to koszt od 110 zł do 149 złotych. Dla osób, które wyczekują koncertów rap w Warszawie, odbędzie się w Stodole wyjątkowy koncert $uicideboy$ 21 sierpnia 2018. Duet raperów z Nowego Orleanu zdobywa fanów na całym świecie od 2014 roku. Warto pamiętać, że z późno kończących się koncertów w Stodole wrócimy z Eko Taxi – samochód możemy zamówić o dowolnej godzinie. We wszystkich samochodach Eko Taxi możemy zapłacić za przejazd zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

Może Cię zainteresować również