Męskie Granie w Warszawie z Eko Taxi – poznaj godziny koncertów i dowiedz się, gdzie kupić bilety!

Męskie Granie w Warszawie z Eko Taxi to muzyczne wydarzenie, na które z pewnością trzeba kupić bilety odpowiednio wcześniej. Co roku na kolejne jego edycje przybywają tysiące turystów oraz mieszkańców miasta, a liczne odbywające się w jego ramach koncerty przyciągają ich w okolice lotniska Warszawa Babice, gdyż to w położonym nieopodal Porcie Bema mają miejsce niemal wszystkie związane z Męskim Graniem koncerty. Aby bez problemu – a przede wszystkim bez spóźnienia – dotrzeć na koncert, a następnie bezpiecznie wrócić do hotelu czy hostelu znajdującego się w okolicach centrum miasta, warto skorzystać z usług jednej z najpopularniejszych warszawskich firm taksówkarskich. Przyjrzyjmy się więc bliżej line-upowi tegorocznego Męskiego Grania w Warszawie oraz ofercie Eko Taxi!

Spis treści:
Line-up warszawskiej edycji
Najlepsze koncerty
Gdzie kupić bilety?
Jak wrócić do domu po koncercie?
Godziny koncertów oraz cennik Eko Taxi Warszawa

Line-up warszawskiej edycji Męskiego Grania w 2018 roku – kto wystąpi na obu scenach?

W line-upie warszawskiej edycji Męskiego Grania w 2018 roku znajdziemy aż 11 wyjątkowych koncertów, które odbędą się w ciągu zaledwie jednego dnia. Jako że koncerty łączą różne style i przełamują konwencje, 18 sierpnia 2018 roku stanie się bez wątpienia kolejnym godnym zapamiętania momentem dla polskiej sceny muzycznej. W ramach dziewiątej już trasy koncertowej w ramach Męskiego Grania w Warszawie spotkają się bowiem najlepsi polscy artyści reprezentujący tak skrajnie odmienne gatunki muzyczne jak punk rock, indie pop i jazz. Występując niejednokrotnie obok siebie, pozwolą publiczności na bycie świadkiem wyjątkowego eksperymentu wynikającego z odważnego łączenia najróżniejszych tradycji muzycznych w nowoczesne i nieoczywiste kooperacje. Kogo będziemy mogli zobaczyć w 2018? Przyjrzyjmy się line-upowi tegorocznego Męskiego Grania w Warszawie!

Na Scenie Głównej w warszawskim Forcie Bema wystąpią 18 sierpnia 2018 roku między innymi przedstawione poniżej gwiazdy.

Daria Zawiałow

Moda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która porwała publiczność w 2016 roku debiutem w Opolu i od tego czasu zachwyca swoim wyjątkowym głosem i niezapomnianymi kreacjami scenicznymi.

Dawid Podsiadło

Młody, lecz mający już na swoim koncie wyprzedane trasy koncertowe, dwa albumy studyjne i liczne single wokalista, który urzekł publiczność nie tylko swoim nietuzinkowym głosem oraz niebanalnymi tekstami, których sam jest autorem. Muzyk jest laureatem aż czterech Fryderyków, a jego pierwszy album zatytułowany „Comfort and Happiness” zyskał status diamentowej płyty. Artysta współpracuje obecnie z zespołem Curly Heads, lecz koncerty odbywające się w miastach całej Polski w ramach Męskiego Grania są zapowiedzią solowej trasy koncertowej zaplanowanej na jesień 2018 roku, która ma towarzyszyć jego trzeciej solowej płycie.

Zespół Illusion

W składzie zespołu Paweł Herbasch, Jerzy Rutkowski, Jarek Śmigiel i Tomasz Lipnicki. Illusion istnieje od 25 lat, choć miał w swojej karierze jedną dłuższą przerwę. Po powrocie na scenę w 2012 roku muzycy podjęli znów działalność, czego efektem jest szósty album studyjny grupy zatytułowany „Anhedonia”, który ukazał się właśnie w tym roku. W 2018 roku został wydany szósty album studyjny grupy.

Katarzyna Nosowska

Tej artystki niemal nie sposób przedstawić zaledwie w kilku zdaniach. Jej działalność muzyczna rozpoczęła się bowiem już w 1989 roku, po czym przez wiele lat występowała wraz z popularnym zespołem Hey. Zarówno z grupą, jak i w ramach projektu Nosowska Solo otrzymała liczne nagrody, w tym 29 Fryderyków. W swojej karierze współpracowała z takimi artystami jak choćby Marcin Świetlicki i jego zespół Świetliki, Piotr Banach, Dezerter czy Pidżama Porno. Na jej najnowszych solowych albumach daje się zauważyć wpływy muzyki elektronicznej, choć artystka zdecydowanie nie ogranicza się do jednego gatunku. Skupia się z pewnością na kreacjach scenicznych, co rzuca się w oczy w teledysku do jej najnowszego singla zatytułowanego „Ja pas!”. Możemy więc spodziewać się niezapomnianego widowiska podczas koncertu.

Na scenie wystąpi także punk rockowy zespół Pogodno, Jazz Band Młynarski – Masecki oraz niekwestionowany gwóźdź programu: Męskie Granie Orkiestra w składzie Kortez, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski, które wykona między innymi tegoroczny hymn Męskiego Grania.

Tego samego wieczoru na alternatywnej Scenie Ż wystąpią zaprezentowani poniżej wykonawcy.

Duet Bass Astral x lgo

W skład duetu wchodzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek, którzy choć swoją karierę muzyczną rozpoczęli od rocka tworzą dziś nowatorskie dzieła z gatunku muzyki elektronicznej łączące w sobie nowoczesne electro z muzyką klasyczną. Jak mówią sami organizatorzy Męskiego Grania, ich koncerty to oszałamiające i pełne tańca i improwizacji live acty, które zachwycają fanów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Ania Rusowicz

Artystka wystąpi ze swoim nowatorskim anglojęzycznym projektem niXes, odwołującym się do stylistyki neo-hippie i łączącym ją z elektroniką oraz psychodelicznym rockiem.

Rosalie

Artystka czerpiąca z trendów muzyki R’n’B i klasycznego hip-hopu. W swoich utworach łączy te style z nową elektroniką. Współpracuje z czołowymi polskimi producentami niezależnej sceny muzycznej.

Snowman

Zespół, który w swoich dokonaniach przekracza wszelkiego typu granice i klasyfikowany był już jako grupa tworząca skrajnie odmienne od siebie gatunki muzyczne, choć najprościej będzie określić ich utwory mianem eksperymentu – a właściwie, bardzo udanego eksperymentu.

Eko Taxi poleca najlepsze koncerty na Męskim Graniu 2018 w Warszawie!

Eko Taxi swoim klientom poleca przede wszystkim główny koncert Męskiego Grania 2018, jakim bez wątpienia będzie występ zespołu Męskie Granie Orkiestra. Zgodnie z tradycją wykona on hymn tegorocznej edycji Męskiego Grania, jakim w 2018 roku będzie utwór „Początek”. Od samego początku co roku bowiem znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej wykonują utwór przewodni imprezy. Zaszczyt ten przypadł już między innymi Wojciechowi Waglewskiemu, Maciejowi Maleńczukowi, Lechowi Janerce, Katarzynie Nosowskiej, Tomaszowi Organkowi, Piotrowi Roguckiemu, Meli Koteluk i Monice Brodce, a także wielu innym postaciom, które współtworzyły zarówno warstwę wokalną, jak i instrumentalną utworów przewodnich ośmiu poprzednich lat.

W tym roku trio wokalne, które wykona hymn Męskiego Grania także na scenie w warszawskim Forcie Bema, składa się wyłącznie z głosów męskich. W jego skład wchodzą bowiem Dawid Podsiadło, Łukasz Federkiewicz, znany lepiej szerokiej publiczności jako Kortez, oraz Krzysztof Zalewski. Ten ostatni pełni w tym roku funkcję dyrektora artystycznego projektu Męskie Granie Orkiestra oraz całej trasy koncertowej Męskiego Grania. Jest on również autorem słów oraz muzyki, a także odpowiada za produkcję całego utworu oraz za grę na gitarze basowej i perkusji. Niemniej jednak także pozostali wokaliści mieli swój wkład w warstwę instrumentalną utworu – Dawid Podsiadło zagrał bowiem na instrumentach klawiszowych i elektronicznych sampling padach, a dziełem Korteza są partie zagrane na fortepianie i gitarze.

Wraz z trzema wokalistami o warstwę instrumentalną utworu zadbają również perkusista Kuba Staruszkiewicz i gitarzysta Olek Świerkot. Premiera nagrania utworu miała miejsce 22 maja 2018 roku. W koncertowej wersji Męskie Granie Orkiestra reprezentować będą także Marcin Macuk, Pat Stawiński i Andrzej Markowski

Gdzie kupić bilety na wydarzenia związane z Męskim Graniem 2018 w Warszawie? Eko Taxi podpowiada

Bilety na wydarzenia związane z Męskim Graniem w Warszawie, podobnie jak w innych miastach, wyprzedają się co roku niemal natychmiast po uruchomieniu sprzedaży. Sprzedaż w roku 2018 rozpoczęła się niecały miesiąc przed koncertem otwierającym tegoroczną trasę, który odbył się 14 lipca w Poznaniu. W chwili rozpoczęcia koncertu w poznańskim Parku Cytadela bilety na wszystkie pozostałe wydarzenia Męskiego Grania w innych miastach kraju były już w całości wyprzedane.

Jeżeli należymy więc do szczęśliwców, którym udało się odpowiednio wcześniej zadbać o kupno biletów na koncerty odbywające się w ramach Męskiego Grania, możemy już rozpocząć planowanie dojazdu do Warszawy, zarezerwować nocleg na 18 sierpnia i przyjrzeć się ofertom najlepszych firm taksówkarskich, dzięki którym bezpiecznie dojedziemy na koncert, a następnie szybko i sprawnie wrócimy do hotelu czy hostelu. Jeśli jednak nie udało nam się zakupić biletu oficjalną drogą, pozostaje nam tylko zaczekać na kolejną edycję Męskiego Grania, która bez wątpienia odbędzie się już za rok. Co prawda, w Internecie na licznych forach dyskusyjnych, portalach aukcyjnych i serwisach ogłoszeniowych znajdziemy z pewnością informacje o biletach, które ktoś chciałby odsprzedać. Niemniej jednak, jak ostrzega nas organizator, bilety zakupione w nieoficjalnych kanałach dystrybucji nie stanowią gwarancji wejścia na koncerty. Kupujemy je więc wyłącznie na własne ryzyko. Pamiętajmy, że według regulaminu wydarzenia, osoba sprzedająca nam bilet powinna zadbać o zmianę danych osobowych na bilecie imiennym, wysyłając na odpowiedni adres e-mail informację i odsyłając oryginalny bilet wraz z wypełnionym oświadczeniem dotyczącym zmiany danych. Wzór oświadczenia można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora trasy koncertowej Męskiego Grania. Zmiany danych osobowych można dokonać wyłącznie w terminie maksymalnie do 3 dni roboczych przed koncertem w przypadku biletów domowych zakupionych z wykorzystaniem stron internetowych, 14 dni roboczych w przypadku wybrania opcji dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub 6 dni roboczych przed koncertem w przypadku wybrania opcji dostawy kurierem. Ponadto zmiana danych na bilecie jest możliwa jedynie raz i wiąże się z dopłatą w wysokości 30 złotych plus ewentualnych kosztów dostawy nowego biletu.

Przed zakupem warto więc upewnić się, że osoba podająca się za właściciela zdaje sobie sprawę z poniższych warunków i nie próbuje sprzedać nam biletu na kilka godzin przed wydarzeniem. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej zrezygnować jednak z zakupu biletów z nieoficjalnych źródeł i już teraz zanotować w kalendarzu na czerwiec przyszłego roku konieczność zakupu biletów tuż po rozpoczęciu sprzedaży przez organizatora i oficjalnych dystrybutorów.

Męskie Granie w Forcie Bema i powrót do centrum miasta z Eko Taxi Warszawa

Na koncerty odbywające się w ramach Męskiego Grania na dwóch scenach w Forcie Bema najwygodniej dojedziemy z jedną z najpopularniejszych firm taksówkarskich, jaką bez wątpienia jest Eko Taxi. Fort Bema znajduje się bowiem w północno-zachodniej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Warszawa Babice. Dojazd stąd do centrum komunikacją miejską może w normalnych warunkach zająć od 40 do 50 minut, a w godzinach nocnych będziemy musieli poświęcić na tę trasę nawet ponad godzinę! Jeżeli nie przepadamy za przesiadkami z tramwajów lub autobusów na metro i pieszym pokonywaniem odcinków pomiędzy przystankami, zdecydowanie wygodniejszą opcją będzie taksówka. Podczas normalnego ruchu w ciągu dnia z Fortu Bema do centrum miasta dojedziemy bowiem zaledwie w 20 minut, a w przypadku zmniejszonego natężenia ruchu w godzinach nocnych nie zajmie nam to więcej niż kwadrans.

Godziny koncertów w ramach Męskiego Grania a cennik Eko Taxi Warszawa

Koncerty w ramach Męskiego Grania odbywają się w godzinach od 16:00 do 0:00, co zgodnie z cennikiem Eko Taxi Warszawa obejmie podróż do Fortu Bema i z powrotem wieczorem w dzień powszedni według I taryfy oraz w nocy według taryfy II. Jakie ceny obowiązują w tym czasie i ile będziemy musieli wydać na taksówkę? Przyjrzyjmy się dokładnie cennikowi jednej z najbardziej ekonomicznych firm taksówkarskich w Warszawie, czyli Eko Taxi!

Niezależnie od tego, dokąd i skąd się wybieramy, opłata początkowa za podstawienie taksówki z firmy Eko Taxi w stolicy to koszt jedynie 8 złotych. Jest to konkurencyjna oferta – wiele firm taksówkarskich korzysta bowiem z podwyższonych cen w Warszawie i często nalicza opłatę początkową w wysokości nawet kilkunastu złotych! Z tak wysokimi kosztami musimy się liczyć przede wszystkim wówczas, gdy korzystamy z usług taksówek zdobywających klientów poprzez parkowanie na postoju przy najważniejszych punktach miasta takich jak lotniska czy dworce. Osoby przyjeżdżające do miasta w celach biznesowych czy turystycznych mogą bowiem nie zwrócić uwagi na informacje o kosztach znajdujące się na odpowiednich naklejkach umieszczonych na aucie i dopiero przy płaceniu rachunku zdać sobie sprawę z tego, jak wysokie ceny narzucają niektóre z korporacji.

W przypadku Eko Taxi wszystkie ceny są jednak odgórnie ustalone i dostępne w przedstawionym na oficjalnej stronie internetowej firmy cenniku. Trzeba przyznać, że jak na warunki stołeczne oferta Eko Taxi jest naprawdę korzystna. W ramach pierwszej taryfy, za 1 kilometr w dzień powszedni w godzinach od 6:00 do 22:00 w obrębie I strefy taksówkowej zapłacimy tylko 1,60 zł! Niewiele wyższa opłata czeka nas za podróż w ramach drugiej taryfy, która obowiązuje w dzień powszedni w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz przez całą dobę w niedziele i święta w granicach I strefy taksówkowej. Tu koszt 1 kilometra to bowiem tylko 2,40 zł. Oznacza to, że za podróż z okolic centrum Warszawy w stronę Fortu Bema zapłacimy już od około 20 złotych, a za podróż powrotną zaledwie około 27 złotych! Zaoszczędzimy przy tym mnóstwo czasu – zamiast spędzić niemal dwie godziny w komunikacji miejskiej przemieścimy się do celu i z powrotem w ciągu niecałej godziny, podróżując wygodnie nawet w cztery osoby w komfortowym aucie osobowym.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Warszawie ZachodniejTaxi w Warszawie Zachodniej
  Taxi w Warszawie Zachodniej jest wygodnym środkiem transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Do innych rejonów stolicy dojeżdżają stamtąd osoby rezydujące na co dzień w tej części miasta, jak i podróżni docierający do tutejszego dworca. Jeśli chcesz odbyć przejazd na najlepszych warunkach, zwróć uwagę na to, jakiego przewoźnika wybierasz. Zachęcamy do wybrania w tym przypadku Eko Taxi....
 • Taxi na telefon w WarszawieTaxi na telefon w Warszawie
  Taxi na telefon w Warszawie przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu po stolicy. Jeśli chcesz się gdzieś pilnie dostać, będzie to odpowiednie rozwiązanie. Sprawdza się jednak również przy planowanych z góry przejazdach, jeśli nie możesz skorzystać z własnego samochodu lub wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Osoby zainteresowane takimi usługami zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszej firmy - Eko Taxi....
 • Tanie taksówki w WarszawieTanie taksówki w Warszawie
  Tanie taksówki w Warszawie to wygodny i opłacalny środek transportu. Pojedziesz nim w dużo bardziej komfortowych warunkach niż komunikacją miejską, a często jest to świetna alternatywa nawet dla skorzystania z własnego samochodu. W tym celu należy jednak wybrać właściwą ofertę z korzystnymi warunkami. Osoby zainteresowane takimi usługami zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi....
 • Taksówka w WarszawieTaksówka w Warszawie
  Taksówka w Warszawie to częsty wybór mieszkańców stolicy, a także osób, które przybywają tu w celach służbowych czy turystycznych. Wynika to w dużej mierze ze specyfiki tego dużego miasta, a co za tym idzie, z obowiązujących tu możliwości transportowych. Taxi to rozwiązanie wygodne i szybkie, ale warto zwrócić uwagę na to, jaką ofertę wybierasz. Jeśli szukasz tej najlepszej, koniecznie sprawdź, co mamy do zaproponowania w naszej firmie - Eko Taxi....
 • Poszukujemy kierowców do pracy w Warszawie
  Uwaga! Zatrudnimy kierowców do pracy w Warszawie. ...