Odkryj Warszawę z Eko Taxi

Odkryj Warszawę z Eko Taxi

W Warszawie jest wiele wyjątkowych, tajemniczych i niespodziewanie urokliwych miejsc. Nasza stolica ma wiele twarzy, dużo charyzmatycznych odsłon i fascynujących obliczy. Same rozmiary tego największego polskiego miasta sprawiają, że wiele jego sekretów pozostaje niepoznana, także dla tubylców. Przemieszczanie się do pracy, rodziny, czy w podróży, może być dość męczące. Kilometry do pokonania sprawiają, że dojechanie pod określony adres, często w ważnej sprawie, zajmuje bardzo dużo czasu. Nie zawsze mamy samochód, lub kogoś, kto nas podwiezie. A gdy myślimy o taksówce zastanawiamy się niepewnie nad stanem konta. Tanie przewozy osób w Warszawie oferuje  Eko Taxi, korporacja taksówkowa obecna w kilku miastach Polski i ciesząca się sympatią pasażerów oraz ich zaufaniem.

Bezpieczna taksówka w Warszawie

Niewątpliwą zaletą korzystania z usług taksówkarskich korporacji Eko Taxi Warszawa jest ich wygoda. Przejazdy mijają w pogodnej atmosferze, kierowcy są pomocni i uprzejmi, a wiele usług, drogich u innych przewoźników, znajdziesz tu w przystępnych cenach. Istnieje możliwość kursów dla osoby niepełnosprawnej ruchowo wraz z osobą towarzyszącą i wózkiem. Firma proponuje także nieodpłatny przewóz małych zwierząt w transporterach. Za dodatkową opłatą można zamówić kombi lub bus, zakupy w I i II strefie taksówkowej oraz odprowadzenie auta. Natomiast wszystkie przejazdy dzieci z kierowcami Eko Taxi są monitorowane, opiekun zawsze może sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się dziecko. Jest to absolutnie bezpieczna opcja wożenia pociech na zajęcia dodatkowe, lub do szkoły, czy ze szkoły do domu. 

Zamawianie kursu przez aplikację mobilną Eko Taxi

Z apką Eko Taxi zamówienie taniego przewozu taksówką w Warszawie jest bardzo łatwe. Aplikacja, do ściągnięcia na Androida lub iOS, pozwala na ustalenie twojej aktualnej lokalizacji, można zamówić taksówkę na teraz lub umówić kurs na konkretną datę. Aplikacja podaje szacunkowy koszt przejazdu i monitoruje aktualne miejsce pobytu taksówki, gdy czekamy na kurs. Funkcja lokalizacji pozwala na zamawianie taxi nawet w sytuacji, gdy nie bardzo wiemy, gdzie jesteśmy. Aplikacja Eko Taxi to same plusy. Warto mieć ją w telefonie.

Tanie przewozy taksówkowe Warszawa-Modlin

Eko Taxi Warszawa oferuje stałe, zryczałtowane opłaty za przewóz osób na lotnisko Modlin z Warszawy i w przeciwnym kierunku. Zależą od strefy w Warszawie, z której lub do której jest kurs, a także od pory dnia oraz ewentualnej taryfy nocnej, lub świątecznej. Stała stawka umożliwia dokładne zaplanowanie kosztów podróży. Jazda na lotnisko z Eko Taxi jest wygodna, pozwala na przewóz grupy osób, na przykład rodziny i wygodne zapakowanie bagażu. No i oczywiście kierowca podjedzie w wyznaczone miejsce, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Tanie przewozy osób w Warszawie z Eko Taxi to komfort dla Warszawiaków i przyjezdnych. Świadomość, że konieczny kurs ma niską cenę, pozwala na sprawne poruszanie się po mieście, bez konieczności zamartwiania się o finanse. Kierowcy Eko Taxi Warszawa są profesjonalni, warunki oferty i opłat przejrzyste, a kursy przebiega w miłej atmosferze. Warszawskie taksówki z koniczynką – Eko Taxi Warszawa – to gwarancja szczęśliwego przejazdu w stolicy za każdym razem.

Może Cię zainteresować również