Polska sieć taxi w Warszawie – poznaj cennik i zakres usług dodatkowych w korporacji Eko Taxi!

Polskich sieci taxi w Warszawie jest naprawdę wiele. Aby wybrać najlepszą z nich, warto zapoznać się z ofertą firmy Eko Taxi. Jej samochody oznaczone charakterystycznym logo zielonej koniczynki spotkać można także na ulicach Poznania, Krakowa, Lublina, Katowic i Wrocławia. Korporacja oferuje niezwykle wysoką jakość świadczonych usług, świetne zaplecze techniczne w postaci wygodnych, klimatyzowanych samochodów oraz doskonale przeszkoloną kadrę profesjonalnych kierowców, którzy błyskawicznie zrealizują kursy w dowolny punkt na mapie stolicy. Gdy do tego wszystkiego dodamy niezmiernie atrakcyjny cennik, oferujący klientom jedne z najniższych stawek w mieście, zyskujemy sieć taksówek, do której usług naprawdę warto powrócić. Poznaj ofertę Eko Taxi i skorzystaj z rozbudowanego wachlarza usług dodatkowych!

Spis treści:
Dlaczego warto korzystać z usług Eko Taxi?
Poznaj cennik Eko Taxi w Warszawie
Wygodne metody zamawiania taxi
Opcja zakupów na telefon w Eko Taxi
Pozostałe usługi dodatkowe

Dlaczego warto korzystać z usług polskiej sieci Eko Taxi w Warszawie? Poznaj największe zalety płynące z podróży taksówkami!

Polska sieć Eko Taxi w Warszawie rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Jednym z powodów, dla których korporacja cieszy się stale wzrastającą popularnością wśród klientów jest fakt, że podróże taksówkami stają się rozwiązaniem coraz częściej wybieranym zarówno wśród mieszkańców Warszawy, jak i tłumnie odwiedzających miasto turystów. I trudno się dziwić, gdyż korzystanie z usług sprawdzonej korporacji taxi niesie za sobą wiele korzyści. Jedną z najważniejszych jest całkowity brak zależności od rozkładów jazdy tramwajów, autobusów i innych środków komunikacji publicznej. To my decydujemy, o której godzinie rozpoczyna się nasz przejazd – możemy zamówić taksówkę zarówno na „zaraz”, jak i poprosić o podstawienie samochodu na konkretną, wskazaną godzinę. Nie musimy także podróżować z niewygodnymi przesiadkami czy też wyczekiwać na przystanku na jedyny nocny autobus w okolicy. Korzystanie z taksówek jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy potrzebujemy przedostać się w część miasta, która jest niezbyt dobrze skomunikowana z naszym adresem startowym, jak np. warszawskie lotnisko. To również niezawodny środek transportu w sytuacji, gdy podróżujemy z wieloma bagażami, które nieporęcznie byłoby ciągnąć za sobą pieszo bądź szukać dla nich miejsca w przepełnionym tramwaju. O wszelkich bagażach, które mamy przy sobie, warto wspomnieć już na etapie wzywania taksówki z polskiej sieci Eko Taxi. Dzięki tego typu informacji osoba w dyspozytorni będzie w stanie wysłać pod wskazany adres samochód typu kombi, który jest specjalnie przystosowany do przewożenia wielkogabarytowych pakunków, toreb czy walizek.

Kolejnym niewątpliwym plusem wynikającym z podróżowania taksówką po terenie Warszawy jest znaczna oszczędność czasu. Kursy taxi są o wiele szybsze niż pokonywanie drogi pieszo – szczególnie, jeśli poruszamy się po nieznanej okolicy, odwiedzamy stolicę po raz pierwszy bądź próbujemy się dostać z jednego węzła komunikacyjnego w drugi. To sytuacje, w których szczególnie warto zamówić taksówkę z logo zielonej koniczynki Eko Taxi. Możemy być wówczas pewni, że jeden z wyszkolonych kierowców zawiezie nas we wskazane miejsce najszybciej, jak to tylko możliwe. Podróżowanie z taksówkarzami Eko Taxi to czysta przyjemność jazdy – doskonale znają oni bowiem topografię Warszawy, sprawnie korzystają z wszelkiego rodzaju skrótów i potrafią omijać kłopotliwe korki czy roboty drogowe. Korzystając z Eko Taxi, sprawnie dostaniemy się w dowolny punkt na mapie miasta – i to zarówno w godzinach szczytu, jak i późną nocą. To kolejna zaleta jazdy taksówkami – możemy korzystać z ich usług o dowolnej porze dnia i nocy, podczas gdy większość środków komunikacji publicznej (może za wyjątkiem niektórych linii metra) kursuje jedynie do godziny 23:00. Później można oczywiście trafić na nocny autobus, jednak oczekiwanie na niego zimową nocą na opustoszałym przystanku z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych przeżyć.

Podróżowanie za pośrednictwem taksówki należącej do polskiej sieci Eko Taxi związane jest ze znaczącą wygodą jazdy. Samochód odbiera nas bezpośrednio ze wskazanego adresu, wsiadamy, a następnie możemy się zrelaksować bądź cieszyć widokami za oknem. Żadnych przesiadek i tłumów ludzi – czysta przyjemność podróżowania. Mamy też gwarancję błyskawicznego dotarcia na miejsce oraz że nie będzie nam gorąco w wygodnym, klimatyzowanym aucie. Z tego powodu taksówki szczególnie upodobali sobie wszyscy, którzy w odświętnych strojach spieszą na zabawy sylwestrowe czy ważne premiery teatralne.

Szukasz tanich taksówek w Warszawie? Poznaj cennik polskiej sieci Eko Taxi i podróżuj bez przepłacania!

Eko Taxi to polska sieć, której oferta zalicza się do najatrakcyjniejszych cenowo propozycji na terenie całej Polski. Wszystkie metropolie objęte działaniem korporacji mogą pochwalić się niezwykle niskimi stawkami za przejazd. Nie inaczej sprawa wygląda w Warszawie, gdzie opłata początkowa za tzw. trzaśnięcie drzwiami wynosi zaledwie 8 złotych i zawiera w sobie koszt pierwszego przejechanego kilometra! Jak kształtują się pozostałe stawki za korzystanie z usług Eko Taxi?

 • I taryfa (dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00, w granicach I strefy taxi): 1,60 zł za każdy przejechany kilometr,
 • II taryfa (dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00, w granicach I strefy taxi): 2,40 zł za każdy przejechany kilometr,
 • III taryfa (dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00, w granicach II strefy taxi): 3,20 zł za każdy przejechany kilometr,
 • IV taryfa (dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00, w granicach II strefy taxi): 4,80 zł za każdy przejechany kilometr.

Eko Taxi w Warszawie przygotowało dla swoich klientów także ryczałtowe metody rozliczania kursów na trasie Lotnisko Modlin – Warszawa oraz Warszawa – Lotnisko Modlin. To stałe, niezmienne kwoty, których pasażerowie mogą być pewni, wyruszając w podróż z Eko Taxi. Dzięki temu klienci mogą z wyprzedzeniem odłożyć odpowiednią kwotę w gotówce i nie martwić się o gorączkowe przeszukiwanie portfela w poszukiwaniu stosownych banknotów tuż po zakończeniu kursu. Ryczałty należne za podróże na i z lotniska przedstawiają się następująco:

 • 89 zł – cena obowiązująca za kurs realizowany w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 w I strefie taxi,
 • 129 zł – cena obowiązująca za kurs realizowany w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta w I strefie taxi,
 • 79 zł – cena obowiązująca za kurs realizowany w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 w II strefie taxi,
 • 119 zł – cena obowiązująca za kurs realizowany w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta w II strefie taxi,
 • 109 zł – cena obowiązująca za kurs realizowany w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 w III strefie taxi,
 • 159 zł – cena obowiązująca za kurs realizowany w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta w III strefie taxi.

Za godzinę postoju, podczas której taksówkarz czeka we wskazanym miejscu na kontynuację zleconej trasy, Eko Taxi pobiera opłatę w wysokości 32 złotych.

Gdy mówimy o stawkach i cenach, warto wspomnieć także o metodach realizacji płatności, które w Eko Taxi są idealnie dopasowane do wygody pasażerów. W każdym samochodzie należącym do korporacji znajdziemy bowiem terminal płatniczy obsługujący karty kredytowe, debetowe oraz płatnicze z systemem paypass. To odpowiedź na potrzeby grona klientów, którzy zdecydowanie bardziej upodobali sobie płatności elektroniczne i nie przepadają za noszeniem większej ilości gotówki. Możliwość zrealizowania należności za pomocą karty płatniczej znacznie upraszcza przebieg kursu – nie musimy bowiem przeszukiwać zawartości portfela w poszukiwaniu odpowiedniej ilości gotówki. Wystarczy krótkie zbliżenie kawałka plastiku do terminala i – biiip! – płatność dokonana! Oczywiście w taksówkach Eko Taxi nadal można płacić za pomocą gotówki – firma nie rezygnuje bowiem z tradycyjnych metod płatności, pozwalając wybrać klientom dogodniejszy dla nich sposób regulowania należności.

Polska sieć Eko Taxi przewidziała także rozwiązanie dla klienta biznesowego, jakim są umowy na przejazdy bezgotówkowe. To dokument podpisywany pomiędzy przewoźnikiem a przedstawicielem wybranej firmy czy korporacji, dzięki któremu pracownicy danego przedsiębiorstwa upoważnieni są do realizowania bezgotówkowych kursów na terenie Warszawy. Wykorzystane przejazdy są następnie zliczane na fakturze VAT, którą okresowo opłaca firma. Zarządzanie przejazdami możliwe jest dzięki dostępowi do specjalnej platformy elektronicznej Eko Taxi. Z jej poziomu przedstawiciel firmy może nadawać specjalne uprawnienia i ograniczenia pracownikom – jak godziny, w jakich możliwe jest korzystanie z kursów. Osoby przypisane do umowy na przejazdy bezgotówkowe mogą realizować je za pośrednictwem specjalnie zarejestrowanych numerów telefonów bądź wzywając taksówkę za pośrednictwem aplikacji mobilnej Eko Taxi. Dowiedzmy się o niej nieco więcej!

Przez telefon czy za pośrednictwem aplikacji mobilnej? Poznaj metody wzywania taksówki z polskiej sieci Eko Taxi!

Polska sieć Eko Taxi zwraca uwagę nie tylko na atrakcyjne stawki za oferowane przewozy, ale także wygodę korzystania ze swoich usług. Z tego powodu kładzie nacisk na to, aby zamawianie taksówki było możliwie jak najszybsze i intuicyjne. Właśnie dlatego klienci Eko Taxi mogą zamówić przejazd za pośrednictwem dwóch sprawdzonych metod.

Pierwszą z nich jest wykonanie tradycyjnego telefonu na centralę. Wystarczy zadzwonić pod numer wskazany na stronie internetowej, aby połączyć się z dyspozytornią Eko Taxi w Warszawie. Następnie podajemy naszą aktualną lokalizację. Właściwie te dwa kroki wystarczą, aby osoba zatrudniona w centrali wysłała na wskazany adres pierwszą z kolei, wolną taksówkę. Połączenie telefoniczne daje nam jednak wiele innych możliwości, jak np. sprawdzenie szacowanej ceny planowanego kursu. Wystarczy, że podamy dyspozytorowi adres docelowy, aby ten wyliczył dla nas przybliżony koszt przejazdu. To także idealny moment na to, aby wspomnieć o dodatkowych oczekiwaniach względem zamawianego samochodu. Może podróżujemy z wieloma bagażami, towarzyszą nam zwierzęta bądź potrzebujemy taksówki prowadzonej przez kierowcę posługującym się językiem angielskim? A może w kursie uczestniczyć będzie więcej niż czworo pasażerów? Każda z tych informacji jest bardzo cenna – dzięki niej osoba zatrudniona w centrali może przysłać na wskazany adres samochód, który idealnie wpisze się we wszelkie oczekiwania i potrzeby klienta. Warto pamiętać, że poprzez połączenie telefoniczne można zamówić nie tylko kurs taxi, ale także każdą inną usługę oferowaną przez sieć Eko Taxi.

Druga metoda zamawiania taniego taxi to skorzystanie z dedykowanej aplikacji mobilnej Eko Taxi. To niezwykle intuicyjny, całkowicie darmowy program pozwalający wezwać taryfę za pomocą zaledwie kilku kliknięć! Gdy aplikacja zostanie zainstalowana w pamięci tabletu bądź telefonu, zapyta użytkownika o zgodę na dostęp do jego lokalizacji. Dzięki temu program samoistnie wpisze początkowy adres naszego kursu. Oczywiście miejsce startowe możemy wpisać także ręcznie bądź wskazać punkt na wyświetlającej się na ekranie telefonu, specjalnie przygotowanej mapie Warszawy. Aplikacja umożliwia także wpisanie adresu docelowego naszej podróży oraz zaznaczenie wielu opcji dodatkowych. Wśród nich znajdziemy między innymi opcję podstawienia taxi busa dla kursów przeznaczonych dla więcej niż czworga pasażerów, możliwość zamówienia przewozu zwierząt bądź ustawienie, dzięki któremu pod wskazany adres wysłane zostanie auto typu kombi, gotowe pomieścić większą liczbę obszernych bagaży.

Gdy zaznaczymy wszelkie interesujące nas opcje, na ekranie telefonu komórkowego bądź tabletu ukażą nam się wszelkie istotne dane dotyczące planowanej podróży. Mowa tutaj o następujących informacjach:

 • przybliżona cena realizację kursu,
 • marka, model oraz numer rejestracyjny taksówki obsługującej nasze zlecenie,
 • czas przyjazdu zamówionego samochodu,
 • położenie na mapie jadącego w naszym kierunku auta.

Potrzebujesz pilnych zapasów ze sklepu spożywczego, apteki lub posiłku z restauracji? Skorzystaj z usług polskiej sieci Eko Taxi w Warszawie i zleć zakupy na telefon przez całą dobę!

Pośród usług polskiej sieci Eko Taxi w Warszawie znajdziemy nie tylko tradycyjne kursy realizowane z jednego punktu na mapie stolicy w inny. Korporacja oferuje także szereg interesujących opcji dodatkowych, które na różne sposoby ułatwiają codzienne życie klientów. Jedną z nich jest możliwość zlecenia całodobowych zakupów na telefon. To usługa szczególnie doceniana przez uczestników wszelkiego rodzaju prywatek. Zamiast organizować dalekodystansowy wypad do najbliższego sklepu całodobowego bądź stacji benzynowej, wystarczy jeden telefon, aby upragnione zakupy przyjechały do nas wraz z kierowcą Eko Taxi! To opcja przydatna także w sytuacji, gdy potrzebujemy leków z apteki bądź mamy ochotę na posiłek z punktu gastronomicznego, który w swojej ofercie nie realizuje opcji dostawy.

Za zakupy realizowane w Warszawie na terenie I i II strefy taksówkowej Eko Taxi pobiera opłatę w wysokości 35 złotych. Do tej wartości trzeba oczywiście doliczyć także sumę wynikającą z rachunków za zakupy.

Pozostałe usługi w ofercie polskiej sieci Eko Taxi. Dowiedz się, co jeszcze możesz zlecić taksówkom z zieloną koniczynką!

W ofercie polskiej sieci Eko Taxi można znaleźć wiele innych ciekawych usług dodatkowych. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich.

Taxi bagażowe

Przeprowadzasz się? A może potrzebujesz przewieźć do domu nowo zakupiony komplet mebli salonowych? Wyrzucasz stare sprzęty AGD? A może jedziesz na koncert i potrzebujesz przewieźć wielkogabarytowy sprzęt grający? Wystarczy jeden telefon, aby pod wskazany adres wysłana została specjalna taksówka bagażowa Eko Taxi, gotowa pomieścić wszelkie sprzęty i pakunki, które nie zmieściłby się w klasycznej osobówce!

Monitorowany przewóz dzieci

Utknąłeś w korkach lub zatrzymały Cię dodatkowe obowiązki w pracy i nie zdążysz odwieźć swojego dziecka na czas? Potrzebujesz gwarancji, że Twoja pociecha bezpiecznie dotrze pod same drzwi szkoły czy przedszkola? Wystarczy zamówić taksówkę Eko Taxi i zlecić kierowcy monitorowany przewóz Twojego malucha! Wystarczy, że poinformujesz osobę z dyspozytorni, że pasażerem będzie dziecko, a następnie dokładnie ustalicie przebieg planowanej trasy. Na specjalne życzenie klienta kierowca może także zatelefonować do rodzica tuż po zakończonym kursie lub nawet zaprowadzić dziecko bezpośrednio pod drzwi szkoły.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Warszawie ZachodniejTaxi w Warszawie Zachodniej
  Taxi w Warszawie Zachodniej jest wygodnym środkiem transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Do innych rejonów stolicy dojeżdżają stamtąd osoby rezydujące na co dzień w tej części miasta, jak i podróżni docierający do tutejszego dworca. Jeśli chcesz odbyć przejazd na najlepszych warunkach, zwróć uwagę na to, jakiego przewoźnika wybierasz. Zachęcamy do wybrania w tym przypadku Eko Taxi....
 • Taxi na telefon w WarszawieTaxi na telefon w Warszawie
  Taxi na telefon w Warszawie przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu po stolicy. Jeśli chcesz się gdzieś pilnie dostać, będzie to odpowiednie rozwiązanie. Sprawdza się jednak również przy planowanych z góry przejazdach, jeśli nie możesz skorzystać z własnego samochodu lub wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Osoby zainteresowane takimi usługami zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszej firmy - Eko Taxi....
 • Tanie taksówki w WarszawieTanie taksówki w Warszawie
  Tanie taksówki w Warszawie to wygodny i opłacalny środek transportu. Pojedziesz nim w dużo bardziej komfortowych warunkach niż komunikacją miejską, a często jest to świetna alternatywa nawet dla skorzystania z własnego samochodu. W tym celu należy jednak wybrać właściwą ofertę z korzystnymi warunkami. Osoby zainteresowane takimi usługami zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi....
 • Taksówka w WarszawieTaksówka w Warszawie
  Taksówka w Warszawie to częsty wybór mieszkańców stolicy, a także osób, które przybywają tu w celach służbowych czy turystycznych. Wynika to w dużej mierze ze specyfiki tego dużego miasta, a co za tym idzie, z obowiązujących tu możliwości transportowych. Taxi to rozwiązanie wygodne i szybkie, ale warto zwrócić uwagę na to, jaką ofertę wybierasz. Jeśli szukasz tej najlepszej, koniecznie sprawdź, co mamy do zaproponowania w naszej firmie - Eko Taxi....
 • Poszukujemy kierowców do pracy w Warszawie
  Uwaga! Zatrudnimy kierowców do pracy w Warszawie. ...