Pomożemy ci we wszystkim!

Pomożemy ci we wszystkim!

Mieszkając w Warszawie, wiesz doskonale, jak czasami trudne i kosztowne jest zdobycie komfortowego transportu, zwłaszcza jeśli twoje potrzeby są niestandardowe. Bardzo duże odległości, które pokonujesz, żyjąc w stolicy, sprawiają, że korzystanie z taksówki to znaczący wydatek. Eko Taxi Warszawa oferuje niedrogie przewozy osób, a także cały wachlarz dodatkowych usług w przystępnych cenach.

EKO TAXI – Bezpieczny przewóz dzieci

Często są sytuacje, gdy musisz zorganizować podróż dziecka – czy ze szkoły, czy na zajęcia dodatkowe. Nie zawsze możesz jechać z nim. Eko Taxi zapewnia bezpieczne, monitorowane przejazdy dla dzieci, gwarantujące, że twoja pociecha znajdzie się dokładnie tam, gdzie trzeba, dzięki opiece odpowiedzialnego kierowcy. Monitoring przejazdów daje ci spokojną głowę i pewność, że dziecko jest bezpieczne. A to przecież podstawa dla każdego kochającego rodzica.

EKO TAXI – Zakupy na telefon przez całą dobę

Jeśli brakuje ci czasu na zrobienie odpowiednich zakupów dla twojej rodziny, lub znajdujesz się nagle w sytuacji, gdy nie masz niezbędnych produktów – warto skorzystać z usług kierowców Eko Taxi. Niezależnie od pory i zlecenia – niezbędne sprawunki zostaną zrobione sprawnie i przywiezione pod twój adres. Jest to usługa, która uwalnia masę twojego czasu i oszczędza ci nerwów i zmęczenia, związanych z dodatkowymi, uciążliwymi obowiązkami.

EKO TAXI – Przewóz zwierząt

Są sytuacje, kiedy absolutnie musisz przewieźć swojego pupila taksówką. Do lecznicy, czy na dworzec, skąd pojedziesz z nim w podróż. Eko Taxi oferuje kursy ze zwierzętami. Za dodatkową opłatą, gdy zwierzę przewożone jest luzem, bez dodatkowych kosztów, gdy pupil jest w transporterze. Masz pewność, że podróż ze zwierzakiem będzie szybka i komfortowa. Szybki transport pupila oszczędza stresu i tobie i jemu, gdyż im szybciej znajdziecie się w docelowym miejscu, tym szybciej zwierzak dojdzie do siebie.

EKO TAXI – indywidualne zlecenia

Życie przynosi masę okoliczności, kiedy potrzebujesz skorzystać z usług transportowych o bardzo niekonwencjonalnym charakterze. Wysłać teściów do sanatorium. Przewieźć meble, czy inne sprzęty z innego miasta. Dojechać poza granice stolicy. Zorganizować transport gości weselnych. W zasadzie wiele razy tego typu nietypowe usługi mogą być ci potrzebne. Wtedy warto skontaktować się z Eko Taxi – uzgodnisz szczegóły zlecenia, a opłata zostanie naliczona indywidualnie, na atrakcyjnych dla ciebie warunkach. 

Szczerze polecamy usługi naszej firmy wszystkim mieszkańcom Warszawy oraz gościom tu przebywającym. Szeroki wachlarz dostępnych opcji transportowych połączony z przystępnymi cenami gwarantuje ci zadowolenie i poczucie, że twoje potrzeby zostały zaspokojone. Zapraszamy do kontaktu. Wypróbuj nas. Będzie to może pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz, kiedy jedziemy razem. Do zobaczenia!

Może Cię zainteresować również