Praca dla kierowcy z kat. B w Warszawie

Praca dla kierowcy z kat. B w Warszawie

Praca dla kierowcy z kat. B w Warszawie może być atrakcyjna i zapewniać dobre zarobki. W tym celu trzeba jednak spokojnie zapoznać się z możliwościami i wybrać stanowisko, które będzie odpowiadało oczekiwaniom. Jedną z ciekawych możliwości jest jazda taksówką, nawet jeżeli nie posiadasz specjalnej licencji. Osoby zainteresowane taką karierą na taxi, zapraszamy do podjęcia się pracy w Eko Taxi!

Spis treści
Jakich obowiązków można się podjąć?
Oferta pracy w Eko Taxi
Jakie są korzyści z dołączenia do nas?

Jakie są możliwości w kontekście pracy jako kierowca z kat. B w Warszawie?

Na rynku możesz znaleźć różne oferty pracy jako kierowca z kat. B w Warszawie. Oczywiście znaczna część z nich dotyczy transportu różnych rzeczy czy dowozu produktów do klientów. Przy takich obowiązkach często wiąże się to jednak również z dość wymagającą pracą fizyczną. Alternatywą jest dostarczanie samych samochodów do określonych punktów, w ramach działań specjalnych wypożyczalni. Ciekawym rozwiązaniem będzie natomiast przewóz osób. Wbrew pozorom wcale nie musisz posiadać do tego specjalnych uprawnień.

Dostawy

Jednym z najbardziej oczywistych i popularnych wyborów jest realizowanie dostaw jedzenia z restauracji. Musisz się jednak liczyć z tym, że podstawowe wynagrodzenie nie jest jednak wtedy specjalnie atrakcyjne. Szansą na uzyskanie nieco wyższych zarobków są natomiast napiwki od klientów, choć wiele zależy tutaj od tego jakie kursy uda się akurat zrealizować. Pracodawca niemal na pewno będzie również wymagał badań sanitarnych, w związku z kontaktem z żywnością. Inną możliwością są kursy typowo kurierskie, realizowane w porozumieniu z konkretnymi firmami lub poprzez przedsiębiorstwa specjalizujące się w takich usługach. Tutaj znów pewną przeszkodą są niezbyt wysokie zarobki, a często konieczność przenoszenia dość ciężkich paczek.

Przewozy magazynowe

Obecnie część pracodawców stosuje praktykę zatrudniania kierowców, ale w połączeniu z pracą magazyniera. Prawo jazdy tej kategorii umożliwia poruszanie się także samochodami dostawczymi, których masa nie przekracza 3,5 tony i właśnie z takimi pojazdami będziesz miał do czynienia w takiej pracy. Przy takich stanowiskach łączy się zajęcia transportowe z typowo magazynowymi. Poza przewozem trzeba się zatem liczyć zwykle z uczestniczeniem w procesie załadunku, a potem rozładunku towarów. Na pewno może to być zatem dość wymagające fizycznie. Zwykle trzeba też dbać o dopełnianie formalności względem samej dokumentacji transportów.

Żóły kogut taxi

Wypożyczalnia samochodów

Na rynku pojawiła się spora liczba wypożyczalni, które oferują klientom czasowe wynajęcie samochodu, natomiast bez konieczności udawania się w tym celu do siedziby firmy czy odstawiania tam pojazdów. Takie przedsiębiorstwa zatrudniają zatem pracowników odpowiedzialnych za podstawienie auta w miejsce, gdzie umówiono się z klientem. Dodatkowo takie osoby odbierają też potem samochody od klientów, dzięki czemu ci nie muszą się przejmować dodatkowym jeżdżeniem w wyznaczone lokalizacje. To z pewnością ciekawa propozycja dla miłośników motoryzacji, którzy mają przy okazji szansę do przetestowania różnych modeli samochodów.

Przewóz osób

Obecnie posiadając takie uprawnienia, możesz się podjąć nawet jazdy na taksówce. Wiele osób myśli o takim zajęciu, lecz czuje się zniechęcona formalnościami dotyczącymi uzyskiwania licencji. W Eko Taxi możesz jednak podjąć się pracy nie posiadając takich dodatkowych dokumentów. Korzystając z naszej oferty, możesz zatem niemal od zaraz zająć się realizowaniem kursów po Warszawie, odwożąc w różne miejsca tutejszych oraz osoby przybywające tutaj w celach turystycznych czy biznesowych.

JPoszukujesz pracy od zaraz dla kierowcy z kat. B w Warszawie i okolicach? Zapraszamy do Eko Taxi!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą od zaraz dla kierowców z kat. B w Warszawie i okolicach, to zachęcamy do zgłoszenia się do Eko Taxi. Jesteśmy otwarci na osoby zarówno z własnymi pojazdami, jak i chcącymi wynająć samochody od nas. Stwarzamy także szansę dla osób, które marzą o pracy na taxi, lecz obawiają się przechodzenia przez żmudny proces licencyjny. Jeżdżenie taksówką jest oczywiście odpowiedzialnym zadaniem, więc kandydaci muszą spełniać określone wymagania. Część z nich to kwestie czysto formalne, natomiast inne stanowią potwierdzenie, iż dana osoba może wykonywać taką pracę i po prostu się do niej nadaje.

Jakie są nasze wymagania?

Poza prawem jazdy kategorii B, kandydaci muszą mieć ukończone 21 lat. Wymagamy także obowiązkowo orzeczenia lekarskiego na kierowcę taxi i badań psychotechnicznych, dzięki czemu nie mamy wątpliwości, iż nie ma żadnych przeciwwskazań względem przewożenia osób. Dopełnieniem formalności jest zaświadczenie o niekaralności, a w przypadku obcokrajowców również karta Polaka lub pobytu. Jeśli chodzi o nasze inne oczekiwania, to wiążą się już one bezpośrednio z charakterystyką zawodu. Aplikując do takiej pracy, powinieneś zatem dobrze znać topografię Warszawy, żeby sprawnie poruszać się po stołecznych ulicach, unikać korków i w razie czego podpowiedzieć coś klientom, którzy mają pytania. Oczekujemy też wysokiej kultury osobistej, gdyż dbamy o najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy natomiast do współpracy licencjonowanych taksówkarzy i osoby bez licencji – umożliwiamy jazdę własnym samochodem lub uzyskanym od nas. Przy własnym pojeździe możesz też liczyć na promocję w postaci 0 zł kwoty bazowej w pierwszym tygodniu. Kierowcy z kat. B, którzy podejmują się u nas pracy, nie są obciążani żadnymi kosztami początkowymi czy wpisowym. Oferujemy natomiast darmowe szkolenie.

Szansa na pracę nocną jako kierowca z kat. B w Warszawie

Zatrudniając się w Eko Taxi możesz także podjąć się pracy nocnej jako kierowca z kat. B w Warszawie. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób preferujących taki tryb życia. Praca w naszej firmie gwarantuje dużą elastyczność względem grafiku. Mieszkańcy oraz turyści potrzebują kursów praktycznie przez całą dobę, więc możesz zdecydować się na jeżdżenie w godzinach nocnych. Ulice miasta są wtedy stosunkowo puste i atmosfera w Warszawie jest prawdziwie wyjątkowa, dlatego wiele osób jest zainteresowanych wykonywaniem obowiązków właśnie w tych godzinach.

JJakie korzyści wiążą się z pracą jako kierowca z kat. B w Warszawie w Eko Taxi?

Podejmując się pracy jako kierowca z kat. B w Warszawie w Eko Taxi, możesz mieć pewność, iż wykonywane obowiązki będą ciekawe i nie popadniesz w rutynę. Codziennie będziesz realizować inne kursy, poruszając się po różnych trasach i poznając wiele osób. W naszej firmie możesz liczyć na znaczną liczbę zleceń, co przekłada się z kolei na szansę na wysokie zarobki. To duży atut względem pracy choćby przy typowych dostawach, gdzie często mimo dużych obciążeń, otrzymuje się stałą i mało zadowalającą pensję.

Codziennie nowe wyzwania

Praca na taxi to przede wszystkim przyjemność z prowadzenia samochodu i okazja do poznania nowych, ciekawych ludzi. Z usług przewozowych korzystają zarówno mieszkańcy miasta, jak i przyjezdni, także z innych krajów. Nie brakuje zatem interesujących klientów, którzy często są otwarci na inspirujące rozmowy. Z pewnością każdego dnia zaliczysz też przejazdy po zróżnicowanych trasach. Poza klasycznymi przejazdami oferujemy również inne usługi, w tym choćby zrobienie zakupów czy dowiezienie przesyłek. Może to stanowić dodatkowe urozmaicenie, więc praca na pewno nie jest monotonna.

Okazja do zarobienia sporych pieniędzy

Problemem przy wielu stanowiskach dla kierowców są niestety zarobki, często niewspółmierne do wymagających zadań, gdy transport wiąże się też choćby z noszeniem ciężkich paczek czy towarów. Wybierając Eko Taxi masz jednak szansę nie tylko na interesujące wyzwania, ale także atrakcyjną gażę za ich wykonanie. Każdego dnia przyjmujemy wiele zleceń, więc w trakcie godzin pracy masz okazję zrealizować wiele kursów, bez tracenia czasu na oczekiwanie. Przy dużej liczbie zleceń wzrastają natomiast zarobki, na które masz dzięki temu bezpośredni wpływ.

Poszukując pracy dla kierowcy z kat. B w Warszawie, masz do dyspozycji kilka możliwości. Z pewnością warte rozważenia jest natomiast jeżdżenie na taxi, co umożliwiamy w Eko Taxi również osobom bez licencji. Wybierając taką opcję, decydujesz się na ciekawą pracę i możesz liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Jeżeli spełniasz zatem określone przez nas warunki i jesteś zainteresowany zostaniem częścią Eko Taxi, to zachęcamy do kontaktu!

Może Cię zainteresować również