Taksówką – Warszawa- Lotnisko Modlin

Transport Warszawa Modlin nie należy do najłatwiejszych z uwagi na dużą odległość tj. 40 km od Centrum Warszawy. Jednocześnie jest to szóste co do wielkości lotnisko w Polsce. Stąd duże zainteresowanie a tym samym ruch pasażerów. Z powodu szybkiego rozwoju portu stał się bardzo zatłoczony. Nie dziwi fakt, że w godzinach szczytu komunikacyjnego jest tam mało komfortowo. Z drugiej strony Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin oferuje podróż do 50 europejskich miast.

Pomimo znacznej odległości port jest dobrze skomunikowany. Można tu dojechać: pociągiem, busem, własnym autem lub taksówką. 

Bezpośrednio z Warszawy dojeżdżamy pociągiem do stacji Modlin. Pociągi są nowoczesne, klimatyzowane i dostosowane do pasażerów z małymi dziećmi. Chociaż wiele osób do transportu z małymi dziećmi wybiera samochody osobowe. Przewożenie dzieci w taxi jest bezpieczniejsze i bardziej komfortowe.

Po przyjeździe pociągiem trzeba przesiąść się do autobusu, który zawiezie nas już bezpośrednio pod halę odlotów. Łączny czas przejazdu z Centrum Warszawy pod terminal wynosi około godziny.

Pociągiem na lotnisko Modlin?

Transport do lotniska Modlin jest też możliwy z innych miast poza Warszawą. Obecnie są to pociągi relacji:

 • Warszawa Zachodnia – Gdynia Główna
 • Kraków Główny –  Olsztyn Główny
 • Katowice – Olsztyn Główny
 • Kielce – Olsztyn Główny
 • Warszawa Zachodnia – Kołobrzeg

Na lotnisku w Modlinie pasażerowie pociągów dalekobieżnych muszą przesiąść się do autobusów. Bilety można kupić u kierowcy.

Czym dojechać na lotnisko Modlin?

Drugą najpopularniejszą metodą by dostać się na lotnisko Warszawa-Modlin są busy. Terminal obsługiwany jest przez kilku przewoźników. Zapewnia to bezpośrednie połączenia w wieloma miastami. Tym sposobem można dojechać nawet z odległych miast, tj. Suwałki czy Lublin. Ceny biletów zachęcają. Bywa, że zaczynają się już od 9 zł. Jednak trzeba się liczyć z tym, że zazwyczaj ich liczba jest ograniczona i dotyczy tylko zakupionych z bardzo dużym wyprzedzeniem. 

Zawsze możemy przyjechać własnym samochodem. Jednak wiele osób nie decyduje się na takie rozwiązanie z powodu konieczności ponoszenia opłaty za czas parkingu. Lotnisko dysponuje 3 parkingami. Ceny są zróżnicowane. Zależą od odległości oraz czasu postoju. Za parking 1h trzeba zapłacić 10-8 zł. Za 2 doby 40 zł. Za 5 dób 90-70 zł. Korzystając z parkingu długoterminowego płacimy 40 zł za 7 dni i 220 zł za abonament miesięczny. Wiele osób zwyczajnie obawia się pozostawić swoje auto na parkingu przez dłuższy czas. Stąd większa popularność transportu autami osobowymi w tym dojazd na lotnisko taksówką. 

Eko Taxi to wygoda i bezpieczeństwo każdego Klienta

 Usługa Eko Taxi Warszawa realizowana jest przez licencjonowanych kierowców w sposób niezwykle wygodny i bezpieczny. Dzięki sprawnej aplikacji, czas oczekiwania na zamówiony przewóz jest o wiele krótszy. To oczywiste, że czas trwania podróży taksówką będzie dużo krótszy niż komunikacją miejską. Nasi kierowcy pojawią się w czystym, zadbanym aucie. Nasz Klient może być też pewien, że kierowca przestrzega wszelkich zaleceń sanitarnych i higienicznych. Zapraszamy!

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Warszawie ZachodniejTaxi w Warszawie Zachodniej
  Taxi w Warszawie Zachodniej jest wygodnym środkiem transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Do innych rejonów stolicy dojeżdżają stamtąd osoby rezydujące na co dzień w tej części miasta, jak i podróżni docierający do tutejszego dworca. Jeśli chcesz odbyć przejazd na najlepszych warunkach, zwróć uwagę na to, jakiego przewoźnika wybierasz. Zachęcamy do wybrania w tym przypadku Eko Taxi....
 • Taxi na telefon w WarszawieTaxi na telefon w Warszawie
  Taxi na telefon w Warszawie przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu po stolicy. Jeśli chcesz się gdzieś pilnie dostać, będzie to odpowiednie rozwiązanie. Sprawdza się jednak również przy planowanych z góry przejazdach, jeśli nie możesz skorzystać z własnego samochodu lub wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Osoby zainteresowane takimi usługami zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszej firmy - Eko Taxi....
 • Tanie taksówki w WarszawieTanie taksówki w Warszawie
  Tanie taksówki w Warszawie to wygodny i opłacalny środek transportu. Pojedziesz nim w dużo bardziej komfortowych warunkach niż komunikacją miejską, a często jest to świetna alternatywa nawet dla skorzystania z własnego samochodu. W tym celu należy jednak wybrać właściwą ofertę z korzystnymi warunkami. Osoby zainteresowane takimi usługami zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi....
 • Taksówka w WarszawieTaksówka w Warszawie
  Taksówka w Warszawie to częsty wybór mieszkańców stolicy, a także osób, które przybywają tu w celach służbowych czy turystycznych. Wynika to w dużej mierze ze specyfiki tego dużego miasta, a co za tym idzie, z obowiązujących tu możliwości transportowych. Taxi to rozwiązanie wygodne i szybkie, ale warto zwrócić uwagę na to, jaką ofertę wybierasz. Jeśli szukasz tej najlepszej, koniecznie sprawdź, co mamy do zaproponowania w naszej firmie - Eko Taxi....
 • Poszukujemy kierowców do pracy w Warszawie
  Uwaga! Zatrudnimy kierowców do pracy w Warszawie. ...