Taxi na lotnisko Modlin – poznaj atrakcyjny cennik Eko Taxi oraz dowiedz się, jak szybko i bezpiecznie dojechać do portu lotniczego z dowolnego punktu w Warszawie!

Taxi do Modlina to jedna z najwygodniejszych opcji transportowych na lotnisko. Wybierasz się w podróż samolotem lub planujesz odebrać bliską osobę? Wybierz komfortową, tanią taksówkę i nie przejmuj się dojazdem busem lub komunikacją miejską! W Eko Taxi zapakujesz ciężkie bagaże do wygodnego kombi lub pojemnej bagażówki i spokojnie dojedziesz do celu. Za kurs na lotnisko Warszawa-Modlin zapłacisz wyjątkowo atrakcyjną, specjalnie przygotowaną na tę trasę cenę! Dowiedz się nieco więcej o porcie lotniczym Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim oraz poznaj bliżej jedną z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Przekonaj się, że możemy maksymalnie ułatwić Ci podróżowanie po Warszawie i okolicach!

Spis treści:
Kurs na lotnisko Modlin
Cennik Eko Taxi
Gdzie na lotnisku może zatrzymać się taksówka?
Kursy busem i bagażówką
Co warto zwiedzić po przylocie do Warszawy?

Jaka jest cena kursu taxi na lotnisko Modlin? Poznaj cennik Eko Taxi w Warszawie i okolicach. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty już dziś!

Taxi na lotnisko Modlin musi pokonać około 35-40 kilometrów z centrum Warszawy. To odległość dość problematyczna do pokonania komunikacją miejską i podmiejską. Dlatego warto zamówić wygodny samochód Eko Taxi i nie przejmować się sprawdzaniem rozkładów jazdy i noszeniem ciężkich walizek i toreb od przystanku do przystanku. Tym bardziej, że korporacja przygotowała specjalną ofertę cenową, dla osób, które chcą szybko, bezpiecznie i komfortowo dostać się na port lotniczy Warszawa-Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim! Koszty różnią się nieco od siebie w zależności od tego, w jakim dniu i o jakiej godzinie odbywa się kurs. Znaczenie ma także punkt w Warszawie, z jakiego rozpoczyna się przejazd taksówką. Poznaj zestawienie ryczałtów za kurs Eko Taxi dotyczący przejazdów na lotnisko Warszawa-Modlin z różnych dzielnic stolicy!

Dzielnice: Białołęka, Bielany, Bemowo

 • I taryfa, czyli w dni powszednie od 6:00 do 22:00 – 140 zł,
 • II taryfa, czyli w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 195 zł.

Dzielnice: Żoliborz, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Śródmieście, Ochota

 • 1. I taryfa, czyli w dni powszednie od 6:00 do 22:00 – 150 zł,
 • II taryfa, czyli w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 215 zł.

Dzielnice: Rembertów, Wesoła, Wawer, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Włochy, Ursus

 • I taryfa, czyli w dni powszednie od 6:00 do 22:00 – 170zł,
 • II taryfa, czyli w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta – 255zł.

Warto wiedzieć, że lotnisko Modlin współpracuje z dwiema korporacjami taksówkowymi, jednak ceny kursów są u nich o wiele wyższe niż przejazdy z Eko Taxi. Za transport samochodem z postoju taxi na lotnisku zapłacimy podobne jak za bilety lotnicze! Dużo korzystniej będzie więc zamówić jeden z wygodnych samochodów Eko Taxi i zapłacić za kurs atrakcyjną, o wiele niższą cenę.

Tanie taxi na lotnisko Warszawa-Modlin i nie tylko! Poznaj regularny cennik Eko Taxi obowiązujący w Warszawie oraz okolicach i podróżuj po stolicy tanio i komfortowo!

Eko Taxi na lotnisko Warszawa-Modlin zawiezie wszystkich pasażerów szybko i bezpiecznie, a za kurs zapłacimy niewiele, dzięki specjalnie przygotowanej ofercie ryczałtów. Warto wiedzieć, że w granicach Warszawy i w jej najbliższych okolicach również możemy tanio podróżować z Eko Taxi, które jest jedną z najtańszych firm taksówkowych w Polsce. Od kilku lat buduje stabilną pozycję na rynku, dzięki wysokiej jakości obsługi klientów, prostym sposobom zamawiania taksówki: przez telefon lub aplikację mobilną oraz atrakcyjnym cenom za kursy. Poznajmy zatem regularny cennik Eko Taxi w Warszawie!

Koszt kursu z Eko Taxi zawiera w sobie różne składowe. Pierwszą z nich jest opłata początkowa. W Warszawie wynosi ona 8 zł i jest niezależna od strefy i taryfy taksówkowej. Oznacza to, że będzie taka sama niezależnie od tego, w jakim punkcie zaczyna się kurs i o jakiej godzinie przyjeżdża po nas taksówka. W przypadku kursu zwykłym samochodem osobowym ceny za przejechany w wygodnej taksówce kilometr przedstawiają się następująco:

 • I taryfa: w dni powszednie od 6:00 do 22:00 w granicach I strefy taksówkowej – 2,90 zł/km,
 • II taryfa: w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta w granicach I strefy taksówkowej – 4,35 zł/km,
 • III taryfa: w dni powszednie od 6:00 do 22:00 w granicach II strefy taksówkowej – 5,80 zł/km,
 • IV taryfa: w dni powszednie od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta w granicach II strefy taksówkowej – 8,70 zł/km.

W cenniku Eko Taxi zawarte są także informacje o różnych dodatkowych opłatach, na przykład dotyczących jazdy w korku (poniżej 20 km/h) lub postoju – zapłacimy za to 40 zł/h. Eko Taxi oferuje także szereg usług dodatkowych, na przykład zakupy z dowozem na telefon. Za przywiezienie 5 artykułów w obrębie pierwszej strefy taksówkowej zapłacimy 50 zł oraz opłata według wskazania licznika. Do tego należy oczywiście doliczyć kwotę podaną na rachunku ze sklepu. Z tej usługi zamawiania zakupów przez telefon można korzystać przez całą dobę!Kierowca Eko Taxi może też pomóc nam w przypadku drobnej awarii, na przykład w odpaleniu samochodu z wyładowanym akumulatorem.

Gdzie może się zatrzymać samochód Eko Taxi na lotnisku Modlin? Poznaj różne przydatne informacje i ciekawostki o historii portu lotniczego Warszawa-Modlin!

Wybierając się z Eko Taxi na lotnisko Modlin lub wracając z niego do Warszawy, warto znać kilka przydatnych informacji o porcie lotniczym w Nowym Dworze Mazowieckim. Dobrze jest też orientować się w układzie parkingów względem terminali lotniczych. Równolegle do nich znajdują się przystanki autobusowe oraz postoje taxi dla firm, które mają podpisaną specjalną umowę z lotniskiem – wiemy już, że przejazdy z nimi niestety nie są tak opłacalne jak z Eko Taxi. Za postojami i przystankami znajdują się różne parkingi dla samochodów prywatnych oraz taksówek: P1, P3 oraz długoterminowy P7. Łącznie jest na nich ponad 1 500 miejsc postojowych. Najbliżej wejścia na lotnisko znajduje się parking P1, na którym samochody zatrzymują się średnio na 1-3 doby. Tutaj także można zatrzymać się na postój chwilowy, czyli właśnie na tym parkingu zatrzyma się taksówka, którą przyjechaliśmy na lotnisko lub na którą czekamy. Jeżeli zamówiliśmy taxi na lotnisko, warto ustawić się przed terminalem w oczekiwaniu na transport. Na pewno już z dalekiej odległości dostrzeżemy samochód Eko Taxi z charakterystyczną zieloną koniczynką i będziemy mogli do niego podejść zaraz po tym, jak się zatrzyma. W ten sposób zaoszczędzimy na czasie i unikniemy opłaty za dłuższy postój na parkingu.

Pierwsze loty pasażerskie zaczęto obsługiwać w porcie lotniczym Modlin 15 lipca 2012 roku. Wcześniej było tu lotnisko wojskowe – od 1940 do 2000 roku, gdzie stacjonowała 45. Lotnicza Eskadra Doświadczalna. Jej zadaniem było między innymi wykonywanie próbnych lotów z nowym uzbrojeniem. Modernizację lotniska rozpoczęto oficjalnie 8 października 2010 roku. Prace remontowe trwały niecałe 2 lata. Już w pierwszym miesiącu działalności lotniska obsłużono ponad 161 tysięcy pasażerów podczas 1106 operacji lotniczych linii Rayanair i Wizzair. Niestety po około pół roku działania cofnięto pozwolenie na działanie lotniska ze względu na wykryte niedociągnięcia w budowie portu. Pasy startowe i drogi kołowania były wykonanie z niewłaściwego surowca i po krótkim czasie użytkowania powstały na powierzchni liczne uszkodzenia i dziury. Samoloty zaczęły ponownie latać z portu lotniczego Modlin po usunięciu usterek 30 września 2013 roku. 5 listopada tego samego roku lotnisko świętowało obsłużenie milionowego pasażera. W ciągu kolejnych 2 lat z usług portu lotniczego skorzystały kolejne 4 miliony osób. Do kwietnia 2017 roku lotnisko Modlin obsłużyło aż 9 milionów pasażerów.

Obecnie loty z portu Warszawa-Modlin obsługuje tylko jedna linia lotnicza: Rayanair. Port lotniczy Modlin przejął część lotów kierowanych wcześniej na Lotnisko Chopina w Warszawie. Można się wybrać samolotem do 49 różnych europejskich miast na terenie Norwegii, Szwecji, Anglii, Szkocji, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Niemiec, Włoch, Grecji, Bułgarii i Ukrainy. Z lotniska w Nowym Dworze Mazowieckim można polecieć także do kilku miast poza Europą, położonych na terenie Izraela, Jordanii i Wysp Kanaryjskich.

Wybierasz się na lotnisko w więcej niż 4 osoby? Wybierz Eko Taxi i zamów wygodny bus na lotnisko Modlin! Masz wyjątkowo dużo walizek i toreb? Przyjedzie po Ciebie pojemne taxi bagażowe!

Na lotnisko Modlin można dojechać z Eko Taxi także busami, które będą wygodne nawet dla 8 pasażerów. Jest to bardzo komfortowa i opłacalna opcja w przypadku wycieczki zaplanowanej dla więcej niż 4 osób. Warto wtedy, zamiast zamawiać 2 samochody osobowe, poprosić o jeden wygodny bus. Za kurs na lotnisko zapłacimy odpowiednią kwotę według cennika ryczałtów na Modlin oraz dodatkową opłatę za wysłanie busa – 40 zł. Łączny koszt przejazdu jednym większym autem wyniesie nas  mniej niż kurs dwoma samochodami osobowymi. Takie rozwiązanie ma też inne plusy. Jeżeli wybieramy się na wakacje ze znajomymi, którzy mieszkają w różnych częściach Warszawy, możemy w prostu sposób ustalić kurs tak, aby poszczególni członkowie dosiadali się do busa po drodze na lotnisko. Od granicy miasta wciąż jest jeszcze sporo kilometrów do pokonania na port lotniczy w Nowym Dworze Mazowieckim i miło będzie spędzić te kilkanaście minut w taxi wspólnie. Czas dojazdu taxi na lotnisko Modlin to zwykle żywe rozmowy o nadchodzących wakacjach i ostateczne planowanie przebiegu wycieczki.

Oprócz busów na lotnisko Modlin w Eko Taxi można także zamówić specjalny samochód o bardzo dużej pojemności, czyli tak zwaną bagażówkę. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie, gdy wybieramy się na długie wczasy i mamy ze sobą dużo ciężkich lub wielkogabarytowych bagaży, które nie zmieszczą się do zwykłej taksówki ani do samochodu typu kombi. Często z bagażówek korzystają osoby, które się przeprowadzają i muszą większość swojego dobytku przewieźć ze swojego dawnego mieszkania lub domu na lotnisko. Oczywiście warto korzystać z tego typu samochodów również wtedy, kiedy przeprowadzka odbywa się w granicach Warszawy lub okalających ją mniejszych miejscowości. W przypadku bagażówki do podstawowej ceny kursu – ryczałtu na lotnisko Modlin lub tradycyjnie obliczanej ceny według stref i taryf taksówkowych, należy doliczyć dopłatę w wysokości 50 zł. Godzina postoju w tym wypadku wynosi 50 zł.

Zamów Eko Taxi z lotniska Modlin i od razu wybierz się na zwiedzanie Warszawy! Podpowiadamy, co warto zwiedzić w stolicy

Zamówienie Eko Taxi z lotniska Modlin to pierwszy krok do rozpoczęcia fantastycznej przygody, jaką jest zwiedzanie Warszawy. Jeżeli nie jesteśmy zmęczeni po podróży samolotem, możemy od razu udać się na podbój stolicy. Kierowca Eko Taxi może nas zawieźć do hotelu lub innej kwatery noclegowej, poczekać na nas, aż odstawimy bagaże i zawieźć w dowolnie wybrane miejsce na mapie Warszawy i okolic. Co warto zwiedzić w stolicy, odwiedzając ją po raz pierwszy?

Taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki

Warto udać się na taras widokowy zlokalizowany na 30 piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Możemy z niego podziwiać niezwykłą panoramę Warszawy. Taras jest czynny codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00, a w okresie od maja do września w każdy piątek i sobotę możliwe jest także nocne zwiedzanie od godziny 20:00 do 23:30. Normalny bilet wstępu w dzień kosztuje 20 zł, a ulgowy 15 zł. Cena biletu nocnego to 22 zł. Po wizycie na tarasie można wejść na kawę, piwo lub drinka do baru Studio znajdującego się tuż pod wieżą PKiN.

Ogrody na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego

Uniwersytet Warszawski sprawuje pieczę nad różnymi terenami zielonymi: dwoma ogrodami dachowymi, ogrodem botanicznym, który jest jednym z najstarszych w Polsce, oraz połaciami zieleni wokół poszczególnych wydziałów. Subiektywnie najciekawsze są ogrody na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Wstęp do nich jest darmowy. Można podziwiać liczne okazy roślin, które ułożono w różnych sekcjach kolorystycznych, przechodzić przez magiczne korytarze z bluszczu lub usiąść na ławeczce i odpocząć czy poczytać gazetę. W jednym z budynków pod ogrodami, oprócz biblioteki, znajduje się sklep z tanimi książkami i kawiarnia.

Łazienki Królewskie

Zdecydowanie warto udać się z Eko Taxi do Łazienek Królewskich, zwłaszcza jeżeli przylecieliśmy do Warszawy po raz pierwszy. Ten wyjątkowy kompleks ogrodowo-pałacowy zlokalizowany jest na Śródmieściu. W Łazienkach znajdują się: pałac Na Wyspie oraz inne wzniesione za czasów króla Stanisława Augusta Poniatowskiego budynki i pawilony, a także różne rzeźby i ogrody tematyczne: Romantyczny, Chiński, Królewski i Modernistyczny. Łazienki Królewskie to nie tylko przepiękne miejsce na spacery czy popołudniowy relaks nad stawem wśród zieleni. Często odbywają się tu różne wydarzenia edukacyjne i kulturalne, na przykład koncerty plenerowe lub pikniki dla dzieci. Warto wiedzieć, że bramy ogrodów otwierane są z samego rana i zamykane o godzinie 21:00.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Warszawie na MokotowieTaxi w Warszawie na Mokotowie
  Taxi w Warszawie na Mokotowie to sprawdzony środek transportu zarówno dla mieszkańców tej dzielnicy, jak i osób, które wybrały się w ten rejon stolicy w celach zawodowych czy po prostu rozrywkowych. Specyfika tej okolicy sprawia, że taksówka jest tu bardzo dobrym i wygodnym środkiem transportu. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, skorzystaj z atrakcyjnej oferty Eko Taxi....
 • Taxi w Warszawie ZachodniejTaxi w Warszawie Zachodniej
  Taxi w Warszawie Zachodniej jest wygodnym środkiem transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Do innych rejonów stolicy dojeżdżają stamtąd osoby rezydujące na co dzień w tej części miasta, jak i podróżni docierający do tutejszego dworca. Jeśli chcesz odbyć przejazd na najlepszych warunkach, zwróć uwagę na to, jakiego przewoźnika wybierasz. Zachęcamy do wybrania w tym przypadku Eko Taxi....
 • Taxi na telefon w WarszawieTaxi na telefon w Warszawie
  Taxi na telefon w Warszawie przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu po stolicy. Jeśli chcesz się gdzieś pilnie dostać, będzie to odpowiednie rozwiązanie. Sprawdza się jednak również przy planowanych z góry przejazdach, jeśli nie możesz skorzystać z własnego samochodu lub wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Osoby zainteresowane takimi usługami zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszej firmy - Eko Taxi....
 • Tanie taksówki w WarszawieTanie taksówki w Warszawie
  Tanie taksówki w Warszawie to wygodny i opłacalny środek transportu. Pojedziesz nim w dużo bardziej komfortowych warunkach niż komunikacją miejską, a często jest to świetna alternatywa nawet dla skorzystania z własnego samochodu. W tym celu należy jednak wybrać właściwą ofertę z korzystnymi warunkami. Osoby zainteresowane takimi usługami zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi....
 • Taksówka w WarszawieTaksówka w Warszawie
  Taksówka w Warszawie to częsty wybór mieszkańców stolicy, a także osób, które przybywają tu w celach służbowych czy turystycznych. Wynika to w dużej mierze ze specyfiki tego dużego miasta, a co za tym idzie, z obowiązujących tu możliwości transportowych. Taxi to rozwiązanie wygodne i szybkie, ale warto zwrócić uwagę na to, jaką ofertę wybierasz. Jeśli szukasz tej najlepszej, koniecznie sprawdź, co mamy do zaproponowania w naszej firmie - Eko Taxi....