Warszawa z okna taksówki

Warszawa z okna taksówki

Wielu z nas lubi jazdę samochodem i podziwianie widoków za oknem. W Warszawie jest na co patrzeć. W zasadzie którąkolwiek trasą jedziesz, widzisz rzeczy ciekawe, piękne, nietypowe, wzruszające, zdumiewające. Malowniczy Nowy Świat i Krekowskie Przedmieście, Trasa Łazienkowska, ulica Świętokrzyska, Aleje Jerozolimskie, Marszałkowska i Aleja Jana Pawła II z panoramą na Pałac Kultury i Nauki. Oczywiście Wisła i Powiśle, Aleje Ujazdowskie prowadzące do Parku i Zamku Ujazdowskiego oraz do Ogrodu Botanicznego, a także ulica Wiejska, gdzie znajduje się siedziba polskiego Parlamentu. Tylko w samym Śródmieściu stolicy jest masa pięknych widoków. Ale także jadąc na dłuższy kurs po mieście, do dalszych dzielnic, zobaczysz wiele ciekawych i zaskakujących rozwiązań urbanistycznych. Zatem gdy przemierzasz Warszawę taksówką Eko-Taxi, czy to w centrum, czy poza Śródmieściem, zachwyci Cię nie tylko cel wyprawy, ale i droga. Bezpieczne przewozy osób z kierowcami naszej korporacji są nie tylko niedrogie, ale upływają w przyjaznej atmosferze, a za oknem samochodu roztaczają się wciąż zmieniające się, fascynujące, obrazy. 

Piękne widoki z okna taksówki

Pięknych miejsc w Warszawie jest tak wiele, że ciężko wybrać reprezentacyjne przykłady. Jadąc Krakowskim Przedmieściem tylko na tym niezbyt długim odcinku zobaczysz powalające z nóg, piękne budowle i miejsca. Pałac Prezydencki, Pomnik Mikołaja Kopernika, budynki Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Sztuk Pięknych, Kościół Świętego Krzyża, skwer ks. Jana Twardowskiego ze słynną ławeczką, czy Hotel Bristol – to tylko najlepiej rozpoznawalne obiekty. Jadąc na południe Nowym Światem miniesz zagłębie warszawskich knajpek i eleganckich sklepów, po czym dotrzesz do Placu Trzech Krzyży ze słynną palmą i pobliskiego Muzeum Narodowego w Warszawie. Skręcając w lewo w Aleje Jerozolimskie miniesz potężne, wielkomiejske budynki goszczące w swoich podwojach eleganckie sklepy, kawiarnie i butiki. Dojedziesz do dworca Warszawa Centralna i Pałacu Kultury. I niezależnie od tego, w którą stronę się udasz – będzie pięknie. I będzie interesująco.

Zwiedzanie Warszawy z Eko-Taxi

Ciekawe, zabytkowe i reprezentacyjne miejsca w Warszawie są rozmieszczone na bardzo rozległym terenie. Warto skoryrzystać z tanich przewozów taksówkowych po Warszawie z Eko-Taxi, gdyż zaoszczędzi ci to siły, frustracji, że nie możesz jakiegoś obiektu znaleźć i niepotrzebnego zmęczenia. Dotrzesz jak najszybciej tam, dokąd chcesz dotrzeć, no i po drodze obejrzysz żyjące miasto, z mieszkańcami, studentami, turystami i innymi przyjazdnymi. Zobaczysz połączenie nowoczesności z polską historią i tradycją, które odcisnęły swoje piętno chyba na każdym budynku i na każdej ulicy. Warszawę można kochać lub nienawidzić, ale jest to miasto o wielu twarzach, gdzie każdy znajdzie ludzi, miejsca i rozrywki dla siebie. Nie odpuszczaj podróży do stolicy. A jeśli obawiasz się zmęczenia i braku orientacji w terenie – nasza korporacja oferująca tanie przewozy osób w Warszawie – Eko-Taxi, ułatwi ci zwiedzanie.

Może Cię zainteresować również