Wydarzenia w Warszawie – Eko Taxi podpowiada, co ciekawego dzieje się w stolicy!

W Warszawie wydarzenia kulturalne, artystyczne, plenerowe i inne ciekawe imprezy odbywają się niemal codziennie. Na każde z wydarzeń, które odbywa się na terenie Warszawy lub okolic, wygodnie dojedziemy z Eko Taxi – ulubioną korporacją setek pasażerów. Niezależnie od tego, o której godzinie wybierasz się na dane wydarzenie lub na jaką porę dnia lub nocy planujesz powrót, możesz liczyć na transport z Eko Taxi. A jeżeli jesteś organizatorem darmowego lub biletowanego wydarzenia w Warszawie, Eko Taxi zajmie się obsługą Twojej imprezy! Z nami wszyscy goście trafią bezpiecznie do celu. Poznaj bliżej korporację Eko Taxi i sprawdź, jakie usługi dodatkowe znajdują się w naszej ofercie. Przemieszczaj się wygodnie po Warszawie i okolicach nie tylko wtedy, kiedy planujesz udział w ciekawym wydarzeniu lub organizujesz imprezę. Korzystaj z usług Eko Taxi na co dzień!

Spis treści:
Cykliczne eventy kulturalne w Warszawie
Rodzinne wydarzenia na weekend
Transport z Eko Taxi
Dodatkowe usługi Eko Taxi
Eko Taxi partnerem Twojego wydarzenia

Na jakie cykliczne wydarzenia kulturalne w Warszawie warto się wybrać z Eko Taxi? Sprawdź, jakie imprezy będą miały swoją kolejną odsłonę w 2018 roku!

W Warszawie co roku odbywa się całe mnóstwo wspaniałych wydarzeń kulturalnych. Wiele z nich miało swoją pierwszą edycję jeszcze w latach 90. XX wieku, a nawet wcześniej! Dzięki temu, że różne wydarzenia kulturalne odbywają się w Warszawie cyklicznie, możemy z wyprzedzeniem zaplanować swój udział. Zazwyczaj, o ile organizatorzy nie zaznaczają, że dana edycja jest ostatnią, możemy spodziewać się imprezy w takim samym stylu za rok. Warto wcześniej zadbać nie tylko o kupienie odpowiedniego biletu czy zarezerwowanie wolnego w pracy, ale także zadecydować, jakim środkiem transportu dojedziemy na dane wydarzenie. Wygodną opcją, niezależnie od lokalizacji imprezy, są tanie i bezpieczne taksówki. Komfortowe usługi przewozowe na każdą kieszeń w Warszawie i okolicach oferuje Eko Taxi. Opłata początkowa wynosi 8 zł, a ceny za 1 km przebyty w klimatyzowanej, zadbanej taksówce zaczynają się już od 1,60 zł!

Na jakie cykliczne wydarzenia kulturalne warto się wybierać? Poznaj nasze propozycje!

Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy

To wydarzenie dla oddanych wielbicieli i ciekawych nowych wrażeń amatorów kina odbędzie się w 2018 roku już po raz 34! Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy miał swoją premierę 1985 roku. Pierwsze 7 edycji odbyło się pod nazwą “Warszawski Tydzień Filmowy”. Dziś WMFF jest jednym z najważniejszych festiwali kina w Polsce. Celem tego kilkudniowego wydarzenie jest zaznajomienie widzów z najnowszymi i najbardziej interesującymi filmami z całego świata. Uczestnicy imprezy mogą na bieżąco śledzić najnowsze trendy w kinie współczesnym. Organizatorzy deklarują, że pragną pokazać publiczności różne dzieła, które w przyszłości mogą dostać Oscara lub nagrodę na festiwalu w Cannes. Raczej nie zobaczymy zatem filmów znanych już twórców, a dzieła obiecujących artystów.

Noc Muzeów

Noc Muzeów w Warszawie to coroczne wydarzenie kulturalne, znane i lubiane przez bardzo wiele osób w różnym wieku. W trakcie tej imprezy uczestnicy mogą w godzinach nocnych zwiedzać najróżniejsze muzea, galerie i instytucje kultury. W wielu placówkach widzom są udostępniane miejsca i obiekty na co dzień niedostępne. Jako dodatkowe atrakcje organizowane są także koncerty, warsztaty czy poczęstunki. I choć co roku do muzeów ustawiają się długie kolejki, warto się wybrać na to wydarzenie, ponieważ tylko z jego okazji zwiedzanie możliwe jest za darmo lub za symboliczna opłatą, która należy uregulować przy wejściu do pierwszej instytucji.

Szukasz ciekawych wydarzeń na rodzinny weekend w Warszawie? Sprawdź repertuar eventów i zamów tani przejazd w Eko Taxi!

Rodzinne wydarzenia w Warszawie to świetny pretekst do tego, aby wybrać się z najbliższymi na weekend do stolicy. Jeśli wasza familia składa się nie tylko z dorosłych i młodzieży, ale także z małych dzieci, zamówcie dla siebie wygodny transport w Eko Taxi! Warto przy tym wiedzieć, że nie musimy się martwić o zapewnienie dziecku specjalnego fotelika – prawo tego nie wymaga, wystarczy, że maluch będzie przypięty pasami bezpieczeństwa. Jeżeli zaś Wasza rodzina liczy więcej niż 4 osoby, możecie zamówić w Eko Taxi wygodnego minibus! Ten pojemny pojazd będzie komfortowym środkiem transportu nawet dla 8 osób. W jakie miejsce w Warszawie zamówić kurs z Eko Taxi, aby trafić na ciekawe weekendowe wydarzenie dla całej rodziny?

Tor Służewiec – wyścigi konne

Wydarzenia w postaci wyścigów konnych na Torze Służewiec odbywają się w każdy weekend od kwietnia do listopada. Ta impreza cieszy się powodzeniem zarówno wśród rodowitych warszawian, jak i przyjezdnych turystów. Niesamowite emocje towarzyszące sportowej rywalizacji dżokejów i ich koni udzielają się dużym i małym widzom wyścigów.

Łazienki Królewskie – Koncerty Chopinowskie

W Łazienkach Królewskich w Warszawie w każdą niedzielę w okresie od połowy maja do końca września odbywają się fantastyczne wydarzenia muzyczne. Dwa razy dziennie, o godzinie 12:00 i potem o 16:00, można za darmo posłuchać muzyki klasycznej w wykonaniu najznamienitszych pianistów oraz młodych, obiecujących artystów. Po koncercie warto jeszcze przespacerować się po terenie Łazienek Królewskich, podziwiając zabytki i piękne ogrody.

Kino Muranów i Kino Praha – 5. Festiwal Filmowy Kino Dzieci

Dwa ostatnie weekendy września otwierają i zamykają 5 już edycję familijnego wydarzenia filmowego. Festiwal Kino Dzieci to projekcje ponad 100 filmów dla dzieci w różnym wieku. Ponadto zaplanowano twórcze warsztaty, inspirujące prelekcje oraz spotkania z gośćmi specjalnymi i twórcami filmów. Po zakończeniu festiwalu także warto wybrać się z Eko Taxi do Kina Muranów lub Kina Praha, a na pewno znajdziemy ciekawe propozycje filmowe dla całej rodziny.

Przyjeżdżasz lub przylatujesz do Warszawy, aby wziąć udział w wybranych wydarzeniach kulturalnych i wystrzałowych imprezach? Zamów w Eko Taxi kurs wygodną taksówką osobową lub pojemnym kombi

Wiele wydarzeń kulturalnych i imprez w Warszawie swoją atrakcyjnością przyciąga do stolicy ludzi z całej Polski, a nawet z zagranicy. Warszawa jest świetnie skomunikowana z innymi miastami za pomocą połączeń lotniczych. Z tego powodu często ludzie odwiedzający stolicę wybierają właśnie samolot jako środek transportu. Aby szybko i wygodnie dostać się z terenu portu lotniczego do centrum Warszawy lub w inny dowolny punkt na mapie stolicy i okolic, warto skorzystać z przejazdu wygodną taksówką. Ofertę tanich kursów znajdziemy w korporacji Eko Taxi. Jest to firma, która już od ponad 10 lat świadczy pasażerom najwyższej jakości usługi przewozowe na terenie Warszawy i okolic. Oprócz tego posiada także oddziały w pięciu innych miastach w Polsce: Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Lublinie. Turystów, którzy przyjeżdżają do Warszawy na wydarzenia kulturalne, imprezy czy koncerty z którejś z wymienionych miejscowości z pewnością ucieszy fakt, że w stolicy również można zamawiać przejazdy ulubionym taxi.

Warto wiedzieć, że w przypadku kursów z lotniska Modlin Eko Taxi oferuje pasażerom korzystne ryczałty za pokonanie trasy do dowolnego miejsca w Warszawie. Sprawdź, jak przedstawia się cennik Eko Taxi dotyczący kursów z Modlina w poszczególne dzielnice stolicy:

Dzielnice: Białołęka, Bielany, Bemowo

Mieszkańcy i odwiedzający te 3 dzielnice w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00 zajadą z Eko Taxi na lotnisko Modlin za 79 zł. Jeżeli zaś kurs będzie odbywał się w dni powszednie w godzinach od 22:00 do 6:00 lub w niedzielę czy święto – 119 zł.

Dzielnice: Żoliborz, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Śródmieście, Ochota

Na teren jednej z wymienionych wyżej dzielnic Eko Taxi zawiezie pasażerów z lotniska Modlin za 89 zł w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00. Z kolei przejazd na tej samej trasie w dni powszednie po godzinie 22:00, ale przed 6:00 lub w niedzielę czy święto będzie kosztował 129 zł.

Dzielnice: Rembertów, Wesoła, Wawer, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Włochy, Ursus

Ceny kursów z Eko Taxi na trasie z lotniska do jednej z wypisanych dzielnic zaczynają się od 109 zł. Taka kwota obowiązuje w dni powszednie od 6:00 do 22:00. Przejazd w dni powszednie, w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta kosztuje 159 zł.

Jeżeli zaplanowałeś dłuższy pobyt w Warszawie i turystyczny wypoczynek połączony z udziałem w różnych wydarzeniach czy imprezach, zapewne będziesz mieć ze sobą niemały bagaż. Jeżeli walizek oraz toreb należących do ciebie i twoich towarzyszy jest wyjątkowo dużo, możecie zamówić w Eko Taxi transport pojemnym kombi. Samochód z wydłużonym nadwoziem z pewnością pomieści wszystkie Wasze cenne bagaże. Warto wspomnieć o orientacyjnych gabarytach dobytku podczas składania zamówienie na kurs, a Eko Taxi wyśle do nas odpowiedniej wielkości samochód. Dopłata za przejazd kombi wynosi 10 zł. Jest to bardzo wygodna opcja transportowa i na pewno o wiele bardziej komfortowa niż przejazd z ciężkimi bagażami busem czy innym środkiem komunikacji miejskiej lub podmiejskiej.

Prawdopodobnie w pierwszej kolejności będziesz chciał pojechać z lotniska lub dworca do swojego hotelu czy znajomych, u których będziesz nocować. Niedługo po Twoim przylocie czy przyjeździe rozpoczyna się pierwsze z zaplanowanych na pobyt w Warszawie wydarzeń? Nie przejmuj się wyszukiwaniem kolejnego środka transportu! Kierowca Eko Taxi może poczekać na Ciebie pod Twoją kwaterą, aż zostawisz bagaże i wkrótce znów ruszycie w trasę na miejsce imprezy.

Zdarzyła Ci się mała awaria w trakcie jazdy swoim samochodem na jedno z darmowych wydarzeń w Warszawie? Wezwij Eko Taxi jako pomoc drogową!

Darmowe wydarzenia w Warszawie odbywają się w prawie każdy weekend, a często też w tygodniu. Najlepiej sprawdzać repertuar nadchodzących imprez na bieżąco, aby znaleźć interesujące nas bezpłatne eventy. Jakie atrakcje można znaleźć? Wiosną i latem królują koncerty plenerowe i pokazy filmowe na świeżym powietrzu. Z kolei jesienią i zimą w Warszawie często organizowane są na przykład darmowe wykłady na temat sztuki czy historii albo bezpłatne warsztaty kulinarne. Przez cały rok można się też zapisywać na darmowe wydarzenia w Warszawie, które polegają na zwiedzaniu wybranej części miasta z wykwalifikowanym przewodnikiem.

Zdarza się, że na miejsce darmowego wydarzenia w Warszawie wybieramy się własnym samochodem. Co jednak zrobić, jeżeli po drodze spotka nas mała awaria i auto nie będzie chciało odpalić? Wezwij Eko Taxi – zaoszczędzi Ci to wielu stresów i czasu. Dzięki możliwie jak najszybszej interwencji, będziesz mieć mimo awarii szansę na dotarcie na imprezę zgodnie z planem. Taksówkarz Eko Taxi może pomóc w uruchomieniu samochodu z rozładowanym akumulatorem. Koszt takiej usługi to zaledwie 25 zł.

Kiedy wybieramy się na różne wydarzenia w Warszawie swoim autem, warto pamiętać o jeszcze jednej usłudze dodatkowej, którą oferuje Eko Taxi. Mowa o odprowadzaniu samochodu. Jeżeli podczas imprezy zdarzyło nam się wypić alkohol albo po prostu gorzej się poczuliśmy i nie możemy wsiąść za kółko, z pomocą przyjdzie nam kierowca Eko Taxi. Taksówkarz błyskawicznie pojawi się na miejscu wydarzenia i samochodem pasażera zawiezie go pod dowolnie wybrany adres. Opłata za tego typu usługę obliczana jest według wzoru: wskazanie taksometru pomnożone przez cztery. Odprowadzanie samochodu, podobnie jak zwykłe przejazdy, są dostępne w Eko Taxi przez całą dobę, zarówno w dni powszednie, jak i w niedziele i święta.

Jesteś organizatorem jednego z odbywających się w Warszawie wydarzeń artystycznych, kulturalnych lub plenerowych? Eko Taxi zapewni wygodny transport dla uczestników Twojej imprezy!

Odbywające się w Warszawie wydarzenia artystyczne różnego rodzaju wymagają sprawnej organizacji. Wszak liczy się zabawa, jaką można zapewnić uczestnikom i moc wrażeń, która wynika z udziału w danej imprezie. Często jeżeli dane wydarzenie odbywa się w miejscu, gdzie wzmożony ruch drogowy i parkowanie wielu aut jest niemożliwe, organizatorzy zapraszają do współpracy korporacje taksówkowe. Również Eko Taxi ma w swojej ofercie obsługę dużych imprez. Zgłoś się do nas, a z chęcią zostaniemy partnerem Twojego wydarzenia muzycznego, kulturalnego czy sportowego! Wszelkie szczegóły dotyczące współpracy omówimy wspólnie i ustalimy warunki odpowiadające każdej ze stron.

Organizatorów wydarzeń w Warszawie zapraszamy także do skorzystania z oferty przejazdów bezgotówkowych z Eko Taxi. Niejednokrotnie planowanie dużej imprezy związane jest z załatwianiem licznych spraw na terenie całej Warszawy. W takiej sytuacji dobrze jest zapewnić sobie i swoim pracownikom wygodny i szybki sposób na przemieszczanie się po mieście w celach służbowych. Kursy bezgotówkowe odbywają się na podstawie specjalnej umowy między klientem a Eko Taxi. Osoby uprawnione do przejazdów otrzymują specjalne bony lub karty bezgotówkowe. Kursy mogą być realizowane także w wyniku zamówienia telefonicznego z uprawnionego numeru lub zlecenia z aplikacji mobilnej. Z usługi przejazdów bezgotówkowych mogą oczywiście korzystać nie tylko organizatorzy wydarzeń artystycznych, ale także przedsiębiorcy z innych branż oraz klienci indywidualni.

A może organizujesz wydarzenie nie masowe, a kameralne, tylko dla grupy kilku przyjaciół? Myślisz o wycieczce z noclegiem poza Warszawę albo objazdówce po najważniejszych imprezach w stolicy i okolicznych miejscowościach? Skorzystaj z opcji wynajmu minibusu na doby z Eko Taxi! Wspominaliśmy już, że te pojemne auta sprawdzą się nawet dla 8 pasażerów oraz oczywiście jednego kierowcy. W tej roli może wystąpić taksówkarz Eko Taxi lub jeden z Was! Oferujemy bowiem opcje wynajmu minibusu na doby z naszym kierowcą lub bez. Zapraszamy do kontaktu z Eko Taxi w celu ustalenia szczegółów usługi.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Warszawie ZachodniejTaxi w Warszawie Zachodniej
  Taxi w Warszawie Zachodniej jest wygodnym środkiem transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Do innych rejonów stolicy dojeżdżają stamtąd osoby rezydujące na co dzień w tej części miasta, jak i podróżni docierający do tutejszego dworca. Jeśli chcesz odbyć przejazd na najlepszych warunkach, zwróć uwagę na to, jakiego przewoźnika wybierasz. Zachęcamy do wybrania w tym przypadku Eko Taxi....
 • Taxi na telefon w WarszawieTaxi na telefon w Warszawie
  Taxi na telefon w Warszawie przyda się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu po stolicy. Jeśli chcesz się gdzieś pilnie dostać, będzie to odpowiednie rozwiązanie. Sprawdza się jednak również przy planowanych z góry przejazdach, jeśli nie możesz skorzystać z własnego samochodu lub wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Osoby zainteresowane takimi usługami zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszej firmy - Eko Taxi....
 • Tanie taksówki w WarszawieTanie taksówki w Warszawie
  Tanie taksówki w Warszawie to wygodny i opłacalny środek transportu. Pojedziesz nim w dużo bardziej komfortowych warunkach niż komunikacją miejską, a często jest to świetna alternatywa nawet dla skorzystania z własnego samochodu. W tym celu należy jednak wybrać właściwą ofertę z korzystnymi warunkami. Osoby zainteresowane takimi usługami zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi....
 • Taksówka w WarszawieTaksówka w Warszawie
  Taksówka w Warszawie to częsty wybór mieszkańców stolicy, a także osób, które przybywają tu w celach służbowych czy turystycznych. Wynika to w dużej mierze ze specyfiki tego dużego miasta, a co za tym idzie, z obowiązujących tu możliwości transportowych. Taxi to rozwiązanie wygodne i szybkie, ale warto zwrócić uwagę na to, jaką ofertę wybierasz. Jeśli szukasz tej najlepszej, koniecznie sprawdź, co mamy do zaproponowania w naszej firmie - Eko Taxi....
 • Poszukujemy kierowców do pracy w Warszawie
  Uwaga! Zatrudnimy kierowców do pracy w Warszawie. ...