Text Strona główna

Taxi w Warszawie to usługa niezwykle przydatna nie tylko dla przybywających tu licznie turystów z kraju i zagranicy, ale też dla mieszkańców stolicy, którzy żyjąc w zastraszająco szybkim tempie, często potrzebują sprawdzonego, pewnego i bezpiecznego środka komunikacji. Właśnie takie rozwiązanie zapewnia firma Eko Taxi Warszawa. Doskonale wyposażona flota samochodów oraz świetnie wyszkoleni kierowcy to zaledwie podstawa oferowanego przez nas wachlarza usług.

Oprócz standardowych przejazdów osobowych realizujemy wiele innych, coraz bardziej popularnych usług. Nasi klienci chętnie korzystają między innymi z możliwości zlecenia zakupów na telefon, monitorowanego przewozu dzieci, obsługi imprez, przewozu pasażerów VIP oraz wielu innych zadań specjalnych ustalanych indywidualnie. Jeśli zatem martwisz się, że nie zdążysz odwieźć dziecka na zajęcia dodatkowe, zapomniałeś kupić niezbędne leki w aptece lub potrzebujesz ekskluzywnego samochodu do przewiezienia wyjątkowego gościa, wystarczy jeden telefon do Eko Taxi lub skorzystanie z naszej aplikacji mobilnej umożliwiającej zamówienie dowolnego samochodu w wybrane miejsce. Specjalną ofertę przygotowaliśmy również dla osób zainteresowanych wynajmem busa z kierowcą lub bez – zarówno na godziny, jak i na doby. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku organizacji imprez okolicznościowych. Chętnie korzystają z niego także grupy znajomych wybierających się na kilkudniową wycieczkę po stolicy i okolicach.

Warto zwrócić uwagę również na to, że Eko Taxi w Warszawie w równym stopniu dba o potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Zarówno jedni, jak i drudzy mają do dyspozycji wiele wygodnych form płatności za usługi, z których korzystają. Poza standardową już możliwością regulacji należności za pomocą karty płatniczej zapewniamy też obsługę bezgotówkową firm i klientów indywidualnych, karty stałego klienta i bilety przejazdowe. Szczególną popularnością wśród firm cieszą się właśnie przejazdy bezgotówkowe. Podpisując umowę umożliwiającą korzystanie z tej usługi, otrzymujemy dostęp do platformy elektronicznej, która pozwala na bieżące śledzenie wszystkich realizowanych przejazdów oraz zarządzanie możliwością ich realizacji w określonych godzinach czy dniach. Wszystko po to, aby ułatwić naszym klientom codzienne podróże – zarówno te krótkie, jak i nieco dłuższe.