Bezpieczna taksówka

W dobie rozwijającej się cywilizacji w tym zaistniałej pandemii, poczucie bezpieczeństwa to jedno z ważniejszych zagadnień. Wszyscy chcemy zminimalizować ryzyko utraty zdrowia.

Czy jest czego się bać?

Jednym z miejsc, których boimy się mocniej są środki masowego transportu. W tym taksówki. Lęk przed patogenami, które zostawią w pojeździe inne osoby, może być duży. Z tego powodu niejedna osoba w ogóle zrezygnuje z usług. W pełni rozumiemy Państwa obawy. Niemniej przy zachowaniu należytej procedury bezpieczeństwa, naprawde jest bezpiecznie. Odważymy się zapewnić, że ryzyko niemal całkiem znika. W Eko Taxi dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Stale i regularnie podejmujemy szereg czynności, aby tak było.

Bezpiecznie, czyli jak?

Jakie warunki musiałyby być spełnione aby pasażer mógł czuć się bezpiecznie? 

 

W ostatnim czasie, w przestrzeni publicznej, pojawia się bardzo dużo wytycznych mających zapewnić ludziom bezpieczeństwo. Jako branża, bezpośrednio zainteresowana tym zagadnieniem, bacznie śledzimy i analizujemy powyższe. 

Nasi kierowcy, zawsze wyposażeni są w maseczki. Posiadają także wiedzę, jak nakładać maskę i jak często ją wymieniać. Zadbaliśmy o przeszkolenie w tym zakresie. Zasady bezpieczeństwa sanitarnego to priorytet. Uczymy też o miejscach w aucie, szczególnie narażonych na przenoszenie drobnoustrojów chorobotwórczych. Wyposażamy w płyny dezynfekujące oraz ściereczki odgrzybiające. 

Aby zapewnić bezpieczeństwo, w każdej taksówce, używamy węglowych filtrów kabinowo-bakteriobójcze z aktywnym węglem. Filtry wymieniamy każdego dnia. W taksówkach zainstalowaliśmy płyty pleksi, oddzielającą kierowcę od pasażerów. W autach są też płyny dezynfekujące do rąk dla pasażerów. Namawiamy do korzystania z płatności bezgotówkowych. Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnych. Przypominamy o nakładaniu masek.

W trosce o klienta.

W Eko Taxi wiemy, że pasażer ma prawo oczekiwać zapewnienia bezpieczeństwa.  Nasza taksówka zawsze będzie w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Wnętrze będzie czyste i higieniczne. W naszej firmie wszystkie samochody przechodzą obowiązkowe, okresowe przeglądy. Gwarantujemy, że przesłany do Państwa pojazd, będzie w pełni sprawny, klimatyzowany i wyposażony w terminal płatniczy. Ostrożnie dobieramy kadrę. Są to osoby kompetentne, pomocne i przeszkolone. Zdecydowanie możecie Państwo czuć się bezpiecznie. 

Może Cię zainteresować również