Usługi taxi w Warszawie – przewozy dzieci, taxi bagażowe oraz 7-osobowe taksówki, czyli kilka słów o dodatkowych usługach Eko Taxi

Usługi taxi w Warszawie – przewozy dzieci, taxi bagażowe oraz 7-osobowe taksówki, czyli kilka słów o dodatkowych usługach Eko Taxi

Taxi w Warszawie to nie tylko standardowy przewóz osób z punktu A do punktu B. Współczesne korporacje taksówkarskie dwoją się i troją, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i stale poszerzają ofertę świadczonych usług. Doskonałym przykładem jest tutaj firma Eko Taxi, gdzie poza klasycznymi kursami pasażerskimi znajdziemy także możliwość wynajęcia busa, monitorowany przewóz dzieci i wiele innych dodatkowych opcji. Poznaj je wszystkie!

Spis treści:
Usługi dodatkowe Eko Taxi
Metody płatności w taksówkach
Zamów taxi tak, jak lubisz!
Eko Taxi a przewozy dzieci
Taxi busy do wynajęcia
Taxi bagażowe w Eko Taxi Warszawa

Czym, poza przewozem osób, zajmuje się współczesne taxi w Warszawie? Poznaj usługi dodatkowe Eko Taxi!

Taxi w Warszawie i wszystkich innych miastach Polski już od dawna przestały się kojarzyć wyłącznie z kursami pasażerskimi odbywającymi się z jednego punktu na mapie do drugiego. Obecnie coraz więcej firm taksówkarskich regularnie powiększa ofertę świadczonych usług, aby w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Mowa tu o usprawnieniach w postaci terminali płatniczych montowanych we wnętrzach samochodu, możliwości podpisania umowy na przejazdy bezgotówkowe dla firm i klientów indywidualnych czy udostępnianiu aplikacji mobilnych, dzięki którym zamawianie taksówki to kwestia jedynie kliku kliknięć na telefonie.

Nie brak także usprawnień w postaci uprawnionych numerów telefonu, kart stałego klienta czy możliwości rozliczania się za przejazdy na podstawie faktury VAT. Taksówkarze nie jeżdzą już jedynie klasycznymi Fordami – klienci mają szansę zamówić taksówkę w formie kilkuosobowego minibusa czy nawet busa transportowego, dzięki któremu możliwe będzie przewożenie bagaży o znacznych gabarytach.

Współczesne taxi w Warszawie umożliwia również wykonywanie zleceń w postaci zakupów na telefon, odprowadzania samochodu klienta we wskazane miejsce czy też pomocy przy odpaleniu auta, w którym wyładował się akumulator. Nie brakuje również opcji monitorowanego przewozu dzieci czy nawet transportu sanitarnego łącznie ze znoszeniem i wnoszeniem pacjenta do miejsca docelowego.

Przy tak niezwykle szerokiej ofercie usług dodatkowych można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że taksówka przestała stanowić jedynie awaryjny środek transportu, a zaczęła odpowiadać na codzienne potrzeby i ułatwiać funkcjonowanie we współczesnym, tak pełnym pośpiechu i obowiązków świecie. Jeśli więc szukasz firmy, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania, jednocześnie oferując niezwykle atrakcyjne ceny – koniecznie zapoznaj się z ofertą Eko Taxi Warszawa!

Taksówki w Eko Taxi oferują wiele usług dodatkowych

Płatność kartą, gotówką czy bonem przejazdowym? Zamów taxi z terminalem bądź zrealizuj umowę na przejazdy bezgotówkowe w Eko Taxi Warszawa!

Widok terminalu zamontowanego w taxi w Warszawie nikogo już nie dziwi. Płatność kartą stała się nieodłącznym znakiem naszych czasów – wiele osób na codzień nie nosi już przy sobie żadnej gotówki. Nic dziwnego, płacenie za usługi czy produkty przy pomocy kawałka plastiku oszczędza sporo czasu na wycieczki do bankomatu czy gorączkowe poszukiwanie reszty podczas stresującego stania w długiej kolejce.

Nie ma się więc co dziwić, ze większość nowoczesnych firm taksówkarskich również wyszło na przeciw oczekiwaniom klientów i zamontowało w swoich samochodach terminale osbługujące karty kredytowe, debetowe oraz płatnicze z systemem paypass. Dzięki temu wzywając taksówkę, nie musimy zastanawiać się, czy posiadana w portfelu ilość gotówki na pewno wystarczy nam na kurs. Skończyła się także era uważnego przeglądania przegródki z bilonem w poszukiwaniu drobnych na napiwek.

Oczywiście wciąż zdarzają się sytuacje, w których napotkana taksówka nie obsługuje płatności kartą. Dotyczy to jednak głównie niezrzeszonych samochodów zaparkowanych na postojach taksówek, gdzie znajdziemy zazwyczaj kierowców pracujących na własny rachunek, którzy samodzielnie windują swoje stawki. Z tego powodu warto korzystać nie z przypadkowych aut, a oferty proponowanej przez sprawdzone firmy taxi, które dają nam gwarancję podstawienia samochodu wpisującego się w nasze potrzeby i oczekiwania.

Taką firmą bez wątpienia jest Eko Taxi, która posiada filie w największych miastach Polski. Samochody z charakterystyczną zieloną koniczynką poza Warszawą spotkać można także we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Lublinie.

Tu, poza możliwością płatności kartą oraz tradycyjną gotówką, klient – a już szczególnie biznesowy – zyskuje jeszcze jedną, niezwykle atrakcyjną formę realizacji należności za kursy taxi. Mowa o umowie na przejazdy bezgotówkowe, którą przewoźnik Eko Taxi zawiera z przedstawicielem zainteresowanej firmy.

Przejazdy bezgotówkowe to kursy, za które nie płaci bezpośrednio pasażer – po upływie czasu określonego w umowie, na podstawie faktury VAT, robi to zatrudniające go przedsiębiorstwo. W praktyce usługa funkcjonuje dzięki specjalnej platformie elektrocznicznej, która umożliwia bieżącą kontrolę zrealizowanych przejazdów. Osoba reprezentująca daną firmę otrzymuje dostęp do programu, który umożliwia pracownikom odbycie kursu taxi na podstawie:

  • jednorazowych voucherów na przejazd przesyłanych mailem lub drukowanych przez osobę zarządzającą platformą,
  • zamówienia samochodu przy wykorzystaniu specjalnego, uprawnionego numeru telefonu,
  • zamówienia taksówki za pomocą aplikacji mobilnej,
  • uprawnionych kart na przejazdy bezgotówkowe, które dołączane są do umowy i innych dokumentów potwierdzającą współpracę polegającą na przejazdach bezgotówkowych.

Dzięki dostępowi do platformy elektronicznej firma ma dokładny wgląd w szczegółowe informacje dotyczące historii poszczególnych kursów odbytych przez pracowników. Dzięki możliwości generowania czytelnych zestawień okresowych przedstawiciel może sprawdzić daty, godziny, długości trwania kursu oraz kwoty z taksometrów. Raporty pozwalają także podzielić dane według odmiennych jednostek kosztowych, jak poszczególne kadry czy też realizowne przez przedsiębiorstwo eventy. Platforma pozwala także nakładać różnorodne limity na korzystanie z kursów, jak dni tygodnia, czy godziny, w jakich przejazdy mogą być realizowane. Zapobiega to sytuacji, w której pracownicy wybranej firmy wzywają taksówki Eko Taxi do celów prywatnych.

Płatność kartą w Eko Taxi w Warszawie

Zamawianie taxi w Warszawie – klasycznie przez telefon czy też online, za pomocą aplikacji mobilnej? Wybierz najwygodniejszą formę kontaktu!

Już dawno minęły czasy, kiedy taxi w Warszawie zamówić można było wyłącznie przy pomocy telefonicznego połączenia z centralą. Dziś pasażer sam wybiera, w jaki sposób skontaktuje się z wybranym przewoźnikiem. Jedną z najbardziej różnorodnych ofert w kwestii kontaktu z firmą ma Eko Taxi. Jakie są możliwe formy zamawiania taksówki w warszawskim oddziale?

Klasycznie przez telefon

Tradycyjne zamawianie taksówki przez telefon wciąż jest niezwykle popularną formą kontaktu z przewoźnikiem. Wystarczy zapisać numer na centralę, aby w dowolnym momencie móc sprawnie i błyskawicznie wezwać taxi w wyznaczone przez nas miejsce. Aby zamówić samochód Eko Taxi w Warszawie, należy skontaktować się z numerem 22 644 22 22. Połączymy się z dyspozytornią, gdzie zapytani zostaniemy o punkt startowy i adres docelowy, a następnie udzielona zostanie informacja o szacunkowym czasie oczekiwania na auto z kierowcą. Jeśli mamy specjalne preferencje względem zamawianego przejazdu – np. płatność kartą, bądź planujemy kurs w więcej niż cztery osoby, należy przekazać wszelkie uwagi osobie kontaktowej. Mamy wówczas gwarancję, że przewoźnik będzie w stanie sprostać naszym oczekiwaniom i podstawi auto dostosowane do wszelkich potrzeb.

Online przez aplikację mobilną

Są klienci, którzy nie przepadają za zamawianiem taksówki przez telefon. Czasem proces ten utrudniony zostaje z powodu problemów z zasięgiem w telefonie, kłopotów na linii czy też braku odpowiedniego numeru telefonu. W takiej sytuacji o wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze specjalnej aplikacji mobilnej dedykowanej pasażerom. Mowa tu o bezpłatnym programie sygnowanym logo Eko Taxi przeznaczonym do telefonicznych systemów operacyjnych Android oraz iOS. Jak uruchomić aplikację mobilną? Wystarczy pobrać ją ze sklepu Google Play bądź App Store, zainstalować na telefonie, a następnie przejść przez proces weryfikacyjny polegający na wprowadzeniu do aplikacji swojego numeru telefonu. Następnie program prześle kod aktywacyjny, który należy zatwierdzić na ekranie smartfonu. Gdy wszystko już gotowe, możemy rozpocząć korzystanie z aplikacji! Za jej pośrednictwem już dzięki jednemu kliknięciu jesteśmy w stanie zamówić taksówkę pod wskazany adres! A to nie wszystko, co oferuje program. Do dyspozycji pasażerów są także opcje pozwalające na wybranie typu samochodu, liczby podróżujących czy sposobu realizacji płatności. Nie brakuje także możliwości zamówienia auta z klimatyzacją czy uwzględnienia przewozu zwierząt. Po wpisaniu adresu, pod którym stawić ma się auto z kierowcą, na ekranie telefonu dostrzeżemy mapkę z zaznaczoną pozycją taksówki. Wyświetlone zostaną także informacje dotyczące marki, modelu, oraz numeru korporacyjnego samochodu. Podany zostanie szacunkowy czas oczekiwania na przyjazd taksówki, a gdy ta znajdzie się na umówionym miejscu, aplikacja wyśle nam specjalne powiadomienie.

Czy w taxi potrzebny jest fotelik? Jak działa monitorowany przewóz Twojej pociechy – sprawdź, jak Eko Taxi w Warszawie pomaga rodzicom!

Taxi w Warszawie z powodzeniem wykorzystywane może być jako bezpieczny środek transportu dla dzieci. Szczególnie atrakcyjną ofertę pod tym względem znaleźć można w usługach dodatkowych proponowanych przez Eko Taxi. Firma umożliwia wezwanie auta z kierowcą odpowiedzialnym za monitorowany przewóz dziecka w wyznaczone przez rodzica miejsce.

Taksówka z fotelikiem dla dziecka? Nie ma takiej potrzeby!

W samochodach do przewozów taksówkarskich nie ma prawnego obowiązku korzystania z fotelików dla dzieci – bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów zapewniają profesjonalni i doskonale przeszkoleni kierowcy. Jeśli więc planujesz podróż przez Warszawę ze swoją pociechą, nie zwlekaj i zamów przejazd z Eko Taxi!

Monitorowany przewóz dzieci

Taksówka Eko Taxi może stanowić również świetne rozwiązanie problemów rodziców, którzy z powodu pracy czy też domowych obowiązków nie mogą osobiscie zawieźć swojego dziecka w wyznaczone miejsce. Bez względu na to, czy chodzi o odbiór z wycieczki klasowej, zawiezienie malucha na szkolną dyskotekę, późny powrót z zajęć dodatkowych czy też dostarczenie naszej pociechy na wydarzenie kulturalne w centrum miasta, zamówienie taksówki Eko Taxi stanowi bezpieczne i pewne rozwiązanie. Dzięki aplikacji mobilnej rodzice mają możliwość na bieżąco monitorować przewóz swoich dzieci, a dzięki połączeniu telefonicznemu z kierowcą zyskać potwierdzenie, że maluch bezpiecznie trafił w wyznaczone miejsce. Zaufana taksówka bywa nieocenioną pomocą rodzicielską w sytuacji, gdy mama czy tata muszą zostać dłużej w pracy bądź utknęli w popołudniowym korku.

Monitorowany przewóz dzieci to jedna z usług w Eko Taxi Warszawa

Potrzebujesz 7-osobowego taxi? Szukasz busa na wynajem? Sprawdź ofertę Eko Taxi w Warszawie i zorganizuj przewozy dla licznej grupy pasażerów!

W ofercie Eko Taxi w Warszawie znajdziemy nie tylko klasyczne, osobowe auta gotowe jednorazowo przewieźć do czterech pasażerów. Jeśli wracamy z nocnego wyjścia dużą grupą znajomych, nie musimy martwić się o rozbijanie kosztów podróży na dwie osobne taksówki. Wystarczy, ze podczas wzywania taxi wyraźnie zaznaczymy, jak dużego auta oczekujemy. Korporacja oferuje także usługi związane z wynajmem busów na imprezy okolicznościowe – i to w wersji z kierowcą oraz bez!

5-, 6-, 7- i 8-osobowe taxi busy

Nocne powroty z imprezy stały się jeszcze wygodniejsze odkąd na ulicach Warszawy spotkać można busy sygnowane logo Eko Taxi. Wystarczy, że zamawiając taksówkę, wyraźnie zaznaczymy osobie w centrali, że potrzebujemy auta na 5, 6, 7 czy nawet 8 pasażerów, aby odpowiedni samochód samochód zjawił się w naszej lokalizacji. Możliwość zamówienia wieloosobowego busa pojawia się także w momencie, gdy korzystamy z aplikacji mobilnej Eko Taxi. Wystarczy kilka kliknięć, aby firma podstawiła busa gotowego przewieźć grupę imprezowiczów do kolejnej lokacji. Usługa sprawdza się także do przewozu udających się na wycieczkę dzieci czy też grupek turystów podróżujących z i do miejsc noclegowych.

Wynajem busa z kierowcą lub bez – także na doby!

Taksówka z dużą liczbą miejsc siedzących przyda się na powrót z prywatki. Jednak czasem potrzebujemy na dłużej skorzystać z wieloosobowego samochodu, który zapewni nam transport osób przy dużych, zorganizowanych imprezach. Mowa tu o weselach, wieczorach kawalerskich czy też integracyjnych wypadach dla pracowników firm. Planując aktywności dla większej grupy osób, warto zapoznać się z ofertą Eko Taxi dotyczącą wynajmu busów. Uiszczając opłatę z góry, możemy wypożyczyć auto gotowe pomieścić do ośmiu osób. Bez przeszkód zawieziemy nim gości weselnych spod kościoła do sali weselnej czy też przetransportujemy pracowników z siedziby firmy do lokalizacji, w jakiej planujemy zabawę integacyjną. Co istotne, Eko Taxi umożliwia wynajęcie auta na doby, i to w dwóch wersjach: z kierowcą lub bez. To przydatne w przypadku, gdy zaplanowane przez nas atrakcje rozciągnięte są w dłuższym okresie czasu, a do tego posadamy niezbędne kwalifikacje, aby samodzielnie prowadzić minibusa.

Szukasz samochodu towarowego? Poznaj ofertę taxi bagażowego w Eko Taxi Warszawa!

Jedną z najpopularniejszych usług dodatkowych w Eko Taxi Warszawa jest możliwość skorzystania z taxi bagażowego. To rodzaj auta towarowego, dzięki któremu możliwy jest transport wielkich gabarytowo pakunków. W roli taksówek bagażowych w firmie Eko Taxi występują samochody marki Fiat Ducato, których maksymalna ładowność wynosi 3,5 tony. Dzięki opcji zamówienia taksówki bagażowej pasażer jest w stanie dokonać błyskawicznej przeprowadzki ze starego lokum do nowego, czy też przewieźć świeżo zakupione meble pod wskazany adres. Usługa przydaje się także w sytuacji, gdy organizujemy przyjęcie plenerowe, do przygotowania którego potrzebne nam są znaczące rozmiarowo konstrukcje, a nie posiadamy własnego środka transportu gotowego je pomieścić.
Opłata początkowa za wezwanie towarowego samochodu wybosi 35 złotych. Eko Taxi Warszawa proponuje następujące stawki kilometrowe za kurs taksówek bagażowych:

  • I taryfa: 2 zł/km,
  • II trayfa: 3 zł/km,
  • III trayfa: 4 zł/km,
  • IV taryfa: 6 zł/km.

Opłata za godzinny postój taxi bagażowego na terenie Warszawy wynosi 40 złotych.

Może Cię zainteresować również